Wydanie nr 238/2019, Poniedziałek 26.08.2019
imieniny: pokaż (10 imion)Wirzchosława, Maria, Maksym, Dobroniega, Joanna, Wiktorian, Konstanty, Ireneusz, Wiktoriana, Wiktorianna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Emocje pod kontrolą. Trzy powody, dla których lubimy zakłady

Emocje pod kontrolą. Trzy powody, dla których lubimy zakłady fot. Emocje pod kontrolą. Trzy powody, dla których lubimy zakłady
Sport budzi ogromne emocje zarówno w zawodnikach, jak i w kibicach. Kolejne pory roku i sezony przynoszą modę na różne dyscypliny, a sukcesy szczególnie Polaków sprawiają, że chętnie kibicujemy w domach i strefach oraz pubach. To zainteresowanie bezpośrednio przekłada się również na popularność zakładów, które od zarania dziejów są nierozerwalnie ze sportem związane. Dla wielu osób to okazja na zarobienie całkiem sensownych pieniędzy. Dla innych potężny zastrzyk adrenaliny, który kibicowaniu nadaje jeszcze jeden wymiar. Zobacz, jak warto grać i jak robić to legalnie.
  1. Kultowe dyscypliny
  2. Zakłady to loteria
  3. Legalna gra

Kultowe dyscypliny

Niewątpliwie Polacy uwielbiają piłkę nożną. To właśnie z  tą dyscypliną związanych jest najwięcej zawieranych zakładów. Tyczyć się to będzie zarówno wielkich mistrzostw, jak i rozgrywek ligowych. Poza tym oczywiście niezmiennie emocje podnoszę regularnie siatkarze i skoczkowie, a sukcesy lekkoatletów również przekładają się na odstawianie w różnego rodzaju zakładach. Legalni bukmacherzy tacy jak https://lvbet.pl/ dają również gwarancję, że zabawa jest zgodna z prawem i nie będziemy mieć nieprzyjemności w przypadku jakiejkolwiek kontroli. Pozostaje więc trzymać kciuki za zawodnika lub drużynę, na których postawiliśmy.

Zakłady to loteria

Można być specjalistą w dziedzinie, a jednak zakłady sprawiają, że za każdym razem towarzyszyć nam będą emocje związane z pewną niewiadomą. Wszak znamy faworyta, a sport jest nieprzewidywalny i wiele razy okazywało się, że nieznana nikomu drużyna stawała się czarnym koniem zawodów. To właśnie sprawia, że każda rozgrywka jest loterią i niezmiennie towarzyszą jej ciekawe emocje.

Legalna gra

Warto zwracać uwagę na to, czy gramy w legalnej grze. W połowie 2017 Ministerstwo Finansów ujednoliciło przepisy i stało się monopolistą w wydawaniu koncesji na prowadzenie tego typu działalności. Także prowadzi rejestr legalnie działających bukmacherów. Taka opcja sprawia, że mamy pewność, że podatki z zakładów odprowadzane są w Polsce, a nasze interesy niezmiennie chronione. Obecnie tylko 7 firm posiada licencję na działalność bukmacherską i ten rejestr jest oficjalnie dostępny. Obstawianie zakładów w innych firmach – szczególnie tych mających siedzibę za granicą, może wiązać się z surowymi karami. Zmienione przepisy niewątpliwie uporządkowały rynek bukmacherów, ale sprawiły również, że interesy klientów i państwa są chronione. Dodatkowo emocje podnosi możliwość gry online, wybierania atrakcyjnych rozgrywek oraz ciekawe opcje dodatkowe i pakiety promocyjne.

Emocje pod kontrolą. Trzy powody, dla których lubimy zakłady

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.