Wydanie nr 235/2019, Piątek 23.08.2019
imieniny: pokaż (12 imiona)Filip, Róża, Walerian, Benicjusz, Sulirad, Zacheusz, Laurenty, Apolinary, Piotra, Klaudiusz, Leoncja, Lubomira
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Bezpieczne ferie”: Wspólna kontrola malborskiej policji i sanepidu.

„Bezpieczne ferie”: Wspólna kontrola malborskiej policji i sanepidu. fot. KPP Malbork
Policjanci z Malborka wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w ramach akcji „Bezpieczne ferie” sprawdzają miejsca zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie powiatu malborskiego. Mundurowi podczas kontroli zwracają uwagę w szczególności na bezpieczeństwo wypoczywających dzieci i warunki, w jakich przebywają oraz promują akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Kontrole te będą odbywały się aż do końca ferii zimowych.

23 stycznia br. malborscy policjanci kontrolowali miejsce zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży z województwa warmińsko – mazurskiego. Wzorem lat ubiegłych mundurowi przeprowadzili takie działania razem z pracownikami sanepidu. Funkcjonariusze sprawdzili czy dzieci, które przyjechały do Malborka na obóz sportowy są bezpieczne i czy przebywają w dobrych warunkach. 
Podczas tego spotkania oprócz sprawdzeń funkcjonariusze rozmawiali z obozowiczami o bezpiecznych zachowaniach podczas ferii zimowych, zwłaszcza o zabawach na zamarzniętych akwenach wodnych oraz promowali ogólnopolską akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Policjanci zapoznali z dekalogiem narciarza uczestników obozu, którzy wykazali się dużą wiedzą i chętnie opowiadali o swoich doświadczeniach. Takie kontrole mundurowi będą przeprowadzali na terenie całego powiatu do końca ferii zimowych.

Info i foto: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.