Wydanie nr 24/2020, Piątek 24.01.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Chwalibog, Franciszek, Milena, Wera, Ksenia, Rafał, Tymoteusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nielegalne kasyno... w piwnicy. Zobacz !

  • Wydanie nr 24/2020
  • 26 stycznia 2019, 20:27
  • kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
  • Na sygnale
  • 7 komentarzy
Automaty do gier, monitorowane wejście do budynku oraz dwaj mężczyźni pilnujący lokalu. Policjanci kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 53 i 29 lat. Jeden z nich miał przy sobie zawiniątko z amfetaminą, drugi był poszukiwany do odbycia kary. Wspólne działanie Policji i Służby Celnej zakończyły się zabezpieczeniem 14 nielegalnych automatów do gier.

Policjanci kryminalni złożyli wizytę w nielegalnym „salonie gier”. Lokal znajdował się w jednej z piwnic przy ul. Płk. Dąbka w Elblagu. Znajdowało się w niej 14 automatów do gier. Policjanci zatrzymali tam dwóch mężczyzn. Jednym z nich był 58-latek, do którego należały urządzenia. Dodatkowo miał on przy sobie zawiniątko z amfetaminą. Drugim z mężczyzn był 29-latek. Ten był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za dokonane oszustwa. Obecni na miejscu funkcjonariusze Służby Celnej zabezpieczyli urządzenia do gier. Teraz mężczyźni odpowiedzą za organizowanie gier hazardowych poza kasynami.

W tym przypadku kary pieniężne są znaczące, bo aż do 100 tys. złotych, za każdy nielegalny automat. Wymierzyć je można nie tylko osobie stawiającej takie urządzenie, ale także właścicielowi lokalu, w którym ono funkcjonuje. Policjanci ustalili już do kogo należy wynajmowany lokal – mówi kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

 

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Adi
Adi 27.01.2019, 05:43
Za Malbork niech się wezmą.Policja ma klapki na oczach?
Fazi
Fazi 26.01.2019, 20:51
Na Wybickiego przy kiosku z gazetami i solarium ta buda wciąż działa...Jakim trzeba być przyglupem żeby wierzyć że się tam cokolwiek wygra.