Wydanie nr 325/2019, Czwartek 21.11.2019
imieniny: pokaż (10 imion)Janusz, Twardosław, Maria, Elwira, Albert, Rufus, Regina, Konrad, Wiesław, Heliodor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Gościniec Rycerski Gościszewo serdecznie zaprasza na Zabawę Sylwestrową

Żądają 1000 złotych podwyżki. Protest pracowników Prokuratury Rejonowej w Malborku.

Punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczął się protest pracowników administracji Prokuratury Rejonowej w Malborku. Akcja ma zasięg ogólnopolski i ma na celu zwrócenie uwagi na niskie zarobki. Żądania są konkretne i podobnie jak w innych przypadkach mają wywrzeć presję na władzy.

Pracownicy prokuratury są kolejną grupą zawodową domagającą się zwiększenia płac. Zapewnienie o podwyżkach otrzymały m.in. służby mundurowe. Po proteście podpisano porozumienie z pracownikami sądów, choć w tym przypadku nie wszyscy je zaakceptowali. Rozmachu nabiera protest nauczycieli, którzy zaczynają masowo chorować. Teraz widmo paraliżu wisi nad prokuraturą.

 

Zobacz materiał wideo.

Robert Bychowski

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
czarna
czarna 21.01.2019, 23:12
Moim zdaniem ,jesteście miłe i uprzejme, nic nie mogę Wam zarzucić. To co przechodzicie i jak reagujecie !..w momentach kiedy osoba poszkodowana - ofiara przez Prokuratorów tematycznych korupcjonistów w detalu , Wy zawsze zachowałyście spokój -uśmiech na twarzy. To mnie rozbrajało . Nie dziwię się ,że osoby poszkodowane przez wymiar sprawiedliwości -jak przeciętny prokuratorek uważa ,ze ma władzę!!!..Jak Elżbieta Trępczyńska ,--Danuta lamek,--Legman--to szuiii,,ukrywali i współpracowali ze sprawcami Mieczysławem Doleckim , jego żona Urszulą i córka Agnieszką zam: . Myszewko 7.Gm.Nowy Dwór Gdański.82-100 .Wtórowali-bronili sprawców-przestępców jw.-- policjanci Nowego Dworu Gdańskiego. Tych Których wymieniłam to tematyczni korupcjoniści w detalu!!!!!
A Was pracownice popieram.....
m-k
m-k 11.01.2019, 07:03
po co jezdza na wycieczki co miesiac niedawno wolne było,teraz ferie to swieta i wakacje maja to po co chca podwyzki,wolnego maja od groma.a ty tyrasz od rana do wieczora...
wiem
wiem 21.12.2018, 08:20
Ja jak mało zarabiałem, to zmieniłem pracę i zarabiam więcej, proste?
Bb
Bb 21.12.2018, 07:01
Przynajmniej konkretne wytłumaczenie, dlaczego chcą podwyżki. Nie tak jak te święte krowy z sądu, że " gdyby nie ma z, to zylyby na skraju ubóstwa" z pensją około 2.5 rys.zl. netto.
Roki
Roki 20.12.2018, 22:37
Było się uczyć "tadek"