Wydanie nr 347/2019, Piątek 13.12.2019
imieniny: pokaż (10 imion)Bernarda, Otylia, Edburga, Jodok, Róża, Włodzisława, Auksencja, Auksencjusz, Auksenty, Aubert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborscy uczniowie klas sportowych kibicowali Treflowi Gdańsk

Malborscy uczniowie klas sportowych kibicowali Treflowi Gdańsk fot. Paweł Tercjak
19.12.2018 roku uczniowie klas sportowych Szkoły Podstawowej nr 3 im. 2 Pułku Nocnych Bombowców "Kraków" w Malborku wraz z młodymi adeptkami siatkówki Uczniowskiego Klubu Sportowego "Orzeł" w Malborku wybrały się do Gdańsko/Sopockiej Ergo Areny na mecz Ligi Mistrzów w Piłce Siatkowej Mężczyzn z udziałem Gdańskiego Trefla oraz Berlin Recycling Volleys.

Dla większości młodych kibiców był to pierwszy kontakt z tą klasą rozgrywek. Celem wycieczki była integracja lokalnej społeczności siatkarskiej, podniesienie poziomu kultury kibicowania, a także wdrażanie dzieci i młodzieży do aktywności sportowej oraz czynnego spędzania wolnego czasu. 
Z oferty skorzystało 35 uczniów i zawodniczek. Opiekę sprawowali nauczyciele i trenerzy z SP3. Wrażenia podopiecznych były bardzo pozytywne - radośnie spędzili środowy wieczór i naocznie przekonali się, że kibicowanie meczu piłki siatkowej jest bezpieczne i przyjemne, tym bardziej, że Trefl Gdańsk zwyciężył w tym meczu bez straty seta. Wszyscy uczestnicy wrócili pełni wspomnień i energii do dalszego trenowania. 

Info i foto: Paweł Tercjak

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Siatkówka


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.