Wydanie nr 146/2019, Niedziela 26.05.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Feromony czym są i jak ich używać?

Feromony czym są i jak ich używać? fot. Feromony czym są i jak ich używać?
Feromony to substancje zapachowe, które sprawiają, że płeć przeciwna nie może się Tobie oprzeć - to bardzo skrótowa, pobieżna definicja feromonów, którą warto jednak rozwinąć dla własnej świadomości. Tę świadomość w przyszłości można wykorzystać do tworzenia własnego, unikatowego "ja", bycia bardziej pewnym siebie, wytworzenia wokół siebie aury charyzmy.

Czym są feromony z definicji?

Według ścisłej, chemicznej definicji, feromony są substancjami semiochemicznymi, należącymi do grupy infochemicznej związków zapachowych. Oznacza to, że ich funkcją jest informowanie innych osobników tego samego gatunku. O czym? To zależy od miejsca produkcji, a tym samym przeznaczenia konkretnych grup feromonów. Zwierzęta wydzielają na zewnątrz swojego organizmu te lotne cząsteczki zapachowe o charakterze płciowym - by przywabiać osobniki płci przeciwnej i sygnalizować im gotowość do zapłodnienia i wydania na świat potomstwa. Feromony zwierzęce mogą też służyć do odstraszania przeciwników - wydzielane są wówczas przez gruczoły pod wpływem stresu. Również u człowieka występują feromony, głównie o charakterze płciowym. Ich właściwości doskonale wykorzystano w produkcji perfum z feromonami, mających za zadanie wzmacniać atrakcyjność seksualną.

Działanie ludzkich feromonów

Feromony ludzkie są produkowane i wydzielane przez gruczoły wydzielnicze, na przykład gruczoły potowe, ale również gruczoły płciowe. Te lotne cząsteczki zapachowe są wyczuwalne jedynie przez ściśle wyspecjalizowane receptory węchowe, natomiast nie mają żadnego zapachu. Mieszają się natomiast z zapachem potu czy wydzielin płciowych, przez co naturalny zapach osób płci przeciwnej wydaje nam się być szczególnie atrakcyjny. Co ciekawe, feromony ludzkie potwierdzają istnienie homoseksualizmu jako odrębnej orientacji seksualnej, ponieważ feromony męskie działają na mózgi mężczyzn homoseksualnych tak samo, jak na mózgi heteroseksualnych kobiet, i na odwrót.

Perfumy z feromonami

Feromony Love&Desire w wersji męskiej lub damskiej są piękną, delikatną kompozycją perfum z dodatkiem feromonów, działających na konkretną płeć, pozyskiwanych z naturalnych źródeł. Skropienie się perfumami z feromonami powoduje, że w oczach płci przeciwnej stajemy się niezwykle atrakcyjni. Feromony z perfumami, jak i czyste koncentraty feromonów, oczywiście nie zmieniają nikogo w seksualnego zdobywcę, jednak pomagają zwiększyć poziom atrakcyjności. Mając na sobie feromony zapachowe Love and Desire, osoba czuje się bardziej pewna siebie, zwraca na siebie uwagę i dużo łatwiej jest jej przykuć uwagę płci przeciwnej. W przypadku chęci zdobycia drugiej osoby, feromony zapachowe sprawiają, że osoba ta staje się bardziej podatna na nasz urok i podnieca ją przebywanie w naszym towarzystwie, a nasz zapach staje się dla niej niebywale uwodzicielski. Polecamy sprawdzić http://świat-feromonowdesire.pl/, posiadają najskuteczniejsze produkty jakie do tej pory testowaliśmy.

Przedawkowanie feromonów

Feromony zapachowe należy dawkować z umiarem. Zbyt częste i obfite skrapianie się perfumami Love and Desire może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego - zniechęcić innych do nas. Zalecane jest więc oszczędne dawkowanie, które wywołuje efekt zainteresowania i chęci zbliżenia się do osoby wzmocnionej tym zapachem.

Feromony czym są i jak ich używać?

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.