Wydanie nr 146/2019, Niedziela 26.05.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zespół ENJOY gwiazdą Miejskiej Imprezy Sylwestrowej w Malborku. Zobacz na żywo na kamerach

 Zespół ENJOY gwiazdą Miejskiej Imprezy Sylwestrowej w Malborku. Zobacz na żywo na kamerach fot. TvMalbork.pl
Zapraszamy na Miejską Imprezę Sylwestrową. W czasie wieczornej zabawy usłyszymy blok muzyczny przygotowany przez Andrzeja Krotowskiego prezentera Radio Malbork, a do wspólnej zabawy "na żywo" zaprosi wszystkich zespół ENJOY.

Tuż przed północą do wspólnego odliczania zaprosi zebranych Burmistrz Miasta, a przełom lat 2018/2019 uświetni pokaz sztucznych ogni. 

Zespół ENJOY na rynku muzycznym istnieje od 2015 roku. W skład zespołu wchodzą: Jarek Nowotniak, Paula Woźniak, Paweł Zakrzewski oraz Bartek Kotowski. Wypuścili kilka ciekawych produkcji takich jak: „Mała dzikuska”, „Opętany”, „Jesteś dla mnie mega”, „Na Ziemi Raj”, „Mam Plan Na Ciebie”, „Jedno Małe Zdjęcie”, „Słońce i Deszcz” czy ostatnią nowość
pt. „Czasoprzestrzeń”.

Program Disco Star otworzył zespołowi drogę do sławy, a oni chętnie z tego skorzystali, zdobywając nagrodę DEBIUT ROKU na XXII Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2017.

Okrzyknięci przez radio VOX FM następcami zespołu
„Piękni i Młodzi” .

Zapraszamy!
Organizatorzy informują także, że terenem imprezy, będzie obszar wewnątrz pl. Kazimierza Jagiellończyka wyznaczony barierkami. Pracownicy ochrony będą dokonywać kontroli uczestników wchodzących na teren imprezy pod kątem posiadanych środków pirotechnicznych, szklanych przedmiotów itp.

Zwracamy się z ogromną prośbą i apelem do uczestników wydarzenia, by nie używać na terenie imprezy i jej pobliżu, w tłumie ludzi, którzy zazwyczaj około północy gromadzą się w Sylwestra w centrum miasta, petard, fajerwerków i innych materiałów pirotechnicznych, które mogą potencjalnie wyrządzić krzywdę ich użytkownikom i innym uczestnikom imprezy oraz o stosowanie się do Regulaminu rozwieszonego na terenie imprezy.

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.