Wydanie nr 318/2019, Czwartek 14.11.2019
imieniny: pokaż (17 imion)Elżbieta, Wszerad, Józef, Antyd, Serapion, Klementyn, Judyta, Hipacy, Laurenty, Kosma, Lewin, Damian, Agryppa, Teodot, Maria, Paweł, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mobilne kino 9D w Malborku.

Mobilne kino 9D w Malborku. fot. 82-200.pl
Już niebawem do Malborka przyjedzie mobilne kino 9D. Ta niecodzienna atrakcja dostępna będzie dla mieszkańców 5 i 6 listopada na parkingu przy sklepie Intermarche.

Jest to Mega Show z efektami specjalnymi największą popularnością cieszy się wśród młodzieży i dorosłych ale i najmłodsi wracają do atrakcji po kilka razy. Specjalnie skonstruowane kino mobilne CINEMA9D to rozrywka na poziomie światowych atrakcji jedyne takie w Europie, emocje są naprawdę bardzo silne i nie jesteśmy w stanie powstrzymać wybuchu radości, dynamiczne fotele 12 miejsc, przestrzenny duży obraz oraz wiele efektów specjalnych to wszystko powoduje że jesteśmy w centrum akcji filmu. 

Radość jaką przynosi ludziom taka rozrywka jest nie do opisania to trzeba przeżyć, to niesamowite wrażenia które nas rozbawią do łez, stąd każdy wychodzi zadowolony i uśmiechnięty naprawdę szczerze to jest REWELACJA - to reakcje ludzi którzy odwiedzili kino 9D. 

Organizatorzy zapraszają wszystkich lubiących dobrą zabawę!

 

 

 

 

 

 

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Kino i teatr


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.