Wydanie nr 340/2019, Piątek 6.12.2019
imieniny: pokaż (8 imion)Angelika, Heliodor, Agata, Dionizja, Mikołaj, Emilian, Leoncja, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ponad 40 gramów amfetaminy i waga. 35-letni mieszkaniec powiatu malborskiego zatrzymany przez policję z Nowego Dworu Gdańskiego

Ponad 40 gramów amfetaminy i waga. 35-letni mieszkaniec powiatu malborskiego zatrzymany przez policję z Nowego Dworu Gdańskiego fot. KPP Nowy Dwór Gdański
W ubiegłą niedzielę nowodworscy policjanci zatrzymali 35 – letniego mieszkańca powiatu malborskiego za posiadanie narkotyków. Podczas kontroli ujawnili również wagę elektryczną. Mężczyzna usłyszał zarzuty z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

W ubiegłą niedzielę (07.10.2018 r.) około godziny 3 rano funkcjonariusze z nowodworskiego Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali w Nowym Dworze Gdańskim do kontroli pojazd m-ki Opel Vectra. Podczas kontroli, zauważyli jak 35 – letni mieszkaniec powiatu malborskiego wykonuje gwałtowne ruchy, był nerwowy i pobudzony po czym sięgnął do kieszeni bluzy i schował swoją czapkę z daszkiem pomiędzy siedzenie a hamulec postojowy.

Dziwne zachowanie kierującego oraz przede wszystkim wiedza i przeczucia policjantów potwierdziły fakt, że w schowanej czapce znajdowało się zawiniątko folii aluminiowej, w której znajdował się biały proszek. Po przebadaniu testerem potwierdził się fakt, iż była to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli ponad 40 gramów amfetaminy. 35 – latek przyznał się również, że za siedzeniem pasażera schowana jest waga elektryczna. Mężczyzna został przewieziony do komendy a następnego dnia usłyszał zarzuty dotyczące posiadania substancji odurzających.

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Maniek
Maniek 16.10.2018, 16:54
Zatrzymali Ziutka.