Wydanie nr 115/2024, Środa 24.04.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Szukasz pracy? Punkt Pośrednictwa Pracy w Malborku zaprasza na spotkanie rekrutacyjne!

Szukasz pracy? Punkt Pośrednictwa Pracy w Malborku zaprasza na spotkanie… fot. pixabay.com
Ochotnicze Hufce Pracy - Punkt Pośrednictwa Pracy w Malborku zaprasza na spotkanie rekrutacyjne z pracodawcą.

Stanowisko:

MAGAZYNIER

Zadania na stanowisku:

-kompletowanie towaru -prace porządkowe -rozkładanie towaru na półki

Wymagania:

-dyspozycyjność -chęci do pracy

Pracodawca oferuje:

- pracę od poniedziałku do piątku  - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku - atrakcyjne wynagrodzenie - bogaty pakiet socjalny

Zainteresowanych zapraszamy do zgłoszeń :

tel. (55) 261 03 08

 e-mail: ppp.malbork@ohp.pl

Info: Punkt Pośrednictwa Pracy w Malborku

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.