Wydanie nr 198/2019, Środa 17.07.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Mobilne Przedszkole - Aktywny Maluch” w Gminie Stare Pole

 „Mobilne Przedszkole - Aktywny Maluch” w Gminie Stare Pole fot. Facebook Gmina Stare Pole
Gmina Stare Pole uczestniczy w kampanii edukacyjno - promocyjnej „Mobilne Przedszkole - Aktywny Maluch”. Akcja została zorganizowana przy współpracy z Polską Unią Mobilności Aktywnej, której Gmina Stare Pole jest członkiem

Dzieci z przedszkola w Starym Polu rysowały kredą chodnikową swoją „wymarzoną drogę do przedszkola”, co ma na celu zwrócić uwagę kierowców, że są w miejscu, w którym mogą spodziewać się dzieci na drodze i powinni zmniejszyć prędkość!
 

Maluchy samodzielnie (przy niewielkiej pomocy dorosłych) składały otrzymane w ramach kampanii hulajnogi balansowe i klasyczne. Nie obyło się oczywiście bez prób wytrzymałości sprzętu. W najbliższym czasie będzie prowadzona kampania informacyjno - edukacyjna dla rodziców podkreślająca korzyści płynące z aktywnych form mobilności, a szczególnie jazdy na hulajnodze.

Na zakończenie przedstawiciel Polskiej Unii Mobilności Aktywnej wręczył Wójtowi Gminy Stare Pole certyfikat placówki, która zasługuje na nazwę „Przedszkolny Punkt Mobilności”.

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: Facebook Gmina Stare Pole

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.