Wydanie nr 235/2019, Piątek 23.08.2019
imieniny: pokaż (12 imiona)Filip, Róża, Walerian, Benicjusz, Sulirad, Zacheusz, Laurenty, Apolinary, Piotra, Klaudiusz, Leoncja, Lubomira
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Akcja malborskich policjantów na przejazdach kolejowych w Starym Polu, Królewie Malborskim i Nowej Wsi.

Akcja malborskich policjantów na przejazdach kolejowych w Starym Polu, Królewie Malborskim i Nowej Wsi. fot. KPP Malbork
W ubiegły piątek od rana na przejeździe kolejowym w Starym Polu, Królewie Malborskim oraz Nowej Wsi malborscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Polskich Kolei Państwowych i Straży Ochrony Kolei przeprowadzili akcję skierowaną do kierowców oraz pieszych mającą na celu poprawę bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych. Podczas działań policjanci rozdawali ulotki informacyjne oraz przypominali uczestnikom ruchu o bezpiecznych zasadach zachowania się na tego typu przejazdach.

W piątek (24 sierpnia br.) od godziny 8.00 na przejeździe kolejowym w Starym Polu, Królewie Malborskim oraz Nowej Wsi malborscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Polskich Kolei Państwowych i Straży Ochrony Kolei prowadzili akcję profilaktyczną mająca na celu poprawę bezpieczeństwa kierowców oraz pieszych na przejazdach kolejowych.

W tym dniu funkcjonariusze rozdawali ulotki informacyjne, opaski odblaskowe oraz książeczki edukacyjne dla dzieci przypominając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na przejazdach kolejowych.

W jednym przypadku,za niestosowanie się do sygnałów podawanych przez urządzenia zabezpieczające przejazd, kierowca samochodu osobowego został ukarany mandatem.

Tego typu działania prowadzone są cyklicznie i jak oceniają policjanci oraz organizatorzy, są one potrzebne szczególnie w tym miejscu gdzie przez kilka ostatnich lat doszło do poważnych zdarzeń drogowych.

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Malbork

 

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.