Wydanie nr 19/2020, Niedziela 19.01.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta, Matylda, Sara, Wulstan, Adalryk, Alderyk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uczestniczki letniego obozu sportowego z wizytą w malborskiej komendzie.

Uczestniczki letniego obozu sportowego z wizytą w malborskiej komendzie. fot. https://www.pomorska.policja.gov.pl
Malborscy policjanci gościli w komendzie dzieci i młodzież z Tłuszcza przebywających w mieście na letnim obozie sportowym. Policjantki oprowadzały obozowiczki po jednostce i zapoznały je z pracą funkcjonariuszy różnych komórek. Pokaz sprzętu, zwiedzanie policyjnych pomieszczeń, spotkanie z przewodnikiem psa i jego podopiecznym to tylko niektóre z atrakcji, przygotowane dla maluchów przez funkcjonariuszy.

Wczoraj policjantów Komendy Powiatowej Policji w Malborku odwiedziły uczestniczki jednego z obozów sportowych odbywających się na terenie miasta. Dziewczynki z bliska mogły zobaczyć jak wygląda praca funkcjonariuszy i pracowników cywilnych na komendzie. Obozowiczki miały możliwość zwiedzania jednostki oraz mogły przypatrzeć się pracy funkcjonariuszy różnych komórek. Najwięcej emocji wzbudził pokaz tresury psa służbowego, który zaprezentował dzieciom policyjny przewodnik. 

Uczestniczki obejrzały również policyjne radiowozy oraz zapoznały się z pracą technika kryminalistyki oraz otrzymały pamiątkowe odciski dłoni. 

Policjantka na co dzień zajmująca się profilaktyką społeczną rozmawiała również z dziećmi i młodzieżą na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: https://www.pomorska.policja.gov.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.