Wydanie nr 22/2020, Środa 22.01.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Uriel, Anastazy, Dorian, Gaudencjusz, Gaudenty, Dobromysł, Wincenty, Jutrogost
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Skąd wąż pojawił się na osiedlu w Malborku? Służby szukają jego właściciela.

Skąd wąż pojawił się na osiedlu w Malborku? Służby szukają jego właściciela. fot. KPP Malbork
Dzisiaj rano policjanci z malborskiej komendy uczestniczyli w niecodziennej interwencji z wężem. Mieszkanka jednego z osiedli na terenie miasta zgłosiła dyżurnemu komendy policji w Malborku, że na jej podwórzu znajduje się wąż. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali gada o długości 1m i pomarańczowej barwie. Funkcjonariusze natychmiast powiadomili straż pożarną i Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Wąż został złapany i zabezpieczony na terenie inspektoratu sanitarnego w Malborku.

Dzisiaj około godziny 6.30 dyżurny komendy policji w Malborku odebrał zgłoszenie, że na terenie jednej z posesji w mieście kobieta zauważyła pełzającego węża. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci, którzy potwierdzili zgłoszoną informację. Gada miał długość około 1 metra i pomarańczową barwę. Zabezpieczyli zwierzaka, żeby nie mógł uciec, a następnie wezwali strażaków i inspektora sanitarnego. Wąż został złapany i przewieziony do inspektoratu sanitarnego w Malborku. Jak ustalono jest to wąż zbożowy – gatunek niejadowity i hodowlany. Teraz wszystkie służby wspólnie wyjaśniają okoliczności pojawienia się węża w tym miejscu i szukają jego właściciela.

 

Informacja: Sylwia Kowalewska, KPP Malbork.
 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Prrryt
Prrryt 07.09.2018, 22:06
Może to ten Pyton Tygrysi z pod Warszawy?
Zuza
Zuza 15.08.2018, 11:22
Wlasciciel sie nie zgłosi bo sam wyrzucil węża!Mozliwe tylko ze ktoś wie u kogo widział takiego gada zgłosi Policji.Zal mi zwierząt ktore sa tak traktowane !nalezy karać właścicieli.W Polsce ostatnio mnoży sie wyrzucanie kotów!psow i węży.
Prymitywni pasjonaci chcieli sie wzorować na zachodnich hodowcach i sie nie sprawdzili.