Wydanie nr 293/2018, Sobota 20.10.2018
imieniny: pokaż (6 imion)Budzisława, Irena, Wendelin, Apollo, Witalis, Aurora
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Spragniony młody łoś, uwięziony w dole

Spragniony młody łoś, uwięziony w dole fot. Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS
Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj k. Malborka. Około 21 zadzwonił telefon do Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Reks" prośbą o pomoc. „Potrzebuję pomocy, w pobliżu mojej działki w głębokim dole leży ŁOŚ”

Pani Ania, która właśnie urodziła córeczkę, wraz z mężem usłyszeli hałas, był już wieczór, robiło się ciemno, gdy podeszli do danego miejsca, nie mogli uwierzyć w to co widzą. W głębokim dole leżał łoszak (młody łoś), który wpadł tam prawdopodobnie z pragnienia w poszukiwaniu wody. Pani Ania, wieczór przed porodem do godziny 24 monitorowała akcję ratowania łoszaka. Późnym wieczorem Panowie strażacy wraz z Panami z nadleśnictwa i przy kontroli weterynarza wydobyli młodego łosia z głębokiego dołu. Łoszakowi udzielono pomocy, został nawodniony, dostał kroplówki, glukozę, łoś nabrał sił i oddalił się.

 

Dziękujemy Pani Ani i jej mężowi za wielokrotną pomoc, dziękujemy, że w tak szczególnej chwili, tuż przed narodzinami córeczki nie zostawili Państwo potrzebującego ŁOSIA.<3 Kochani, prosimy – NIE PRZECHODŹCIE OBOJĘTNIE obok potrzebujących zwierząt a Pani Ani i mężowi przesyłamy GORĄCE gratulacje z okazji NARODZIN CÓRECZKI. Dziękujemy również Strażakom i Panom z nadleśnictwa za NATYCHMIASTOWE udzielenie pomocy! 

Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 komentarze zostały wyłączone.