Wydanie nr 83/2019, Niedziela 24.03.2019
imieniny: pokaż (10 imion)Sewer, Sofroniusz, Marek, Aldmir, Oldmir, Szymon, Dzirżysława, Gabriel, Bertrada, Ademar
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Choć próbują ją „uciszyć” , ona protestuje: „nie dam się zastraszyć i mam zamiar walczyć...”. Kolejna pikieta Bogumiły Skóry przed malborskim sądem

- „ Ja nie dam się zastraszyć i mam zamiar walczyć, aż do zwycięstwa prawdy i sprawiedliwości w moich sprawach i nie tylko w moich” - takie słowa padały podczas dwunastej już pikiety Bogumiły Skóry przed malborskim sądem.

Przewodnicząca malborskiego oddziału Społecznego Komitetu Naprawy Wymiaru Sprawiedliwości Bogumiła Skóra zorganizowała w dniu dzisiejszym (tj.31 lipca br.) kolejną pikietę przed malborskim sądem rejonowym.

 - Choć ja nie jestem politykiem to jednak jestem obywatelem RP pragnącym tzw. normalności naszego kraju ,czyli między innymi to o co walczę ,czyli pragnę ,aby prawo było prawem ,a nie zupełnym bezprawiem jak to się dzieje najczęściej obecniem.in. takie słowa można było usłyszeć podczas wtorkowej manifestacji przed sądem rejonowym w Malborku.

RELACJA WIDEO PRZEDSTAWIA WYŁĄCZNIE SUBIEKTYWNY ZDANIE ORGANIZATORÓW PIKIETY!

Dawid Bochon

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
krawcowa
krawcowa 01.08.2018, 16:21
Pamiętam tę panią niegdyś wyniośle noszącą swą głowę...wysoko, wysoko...Pamiętajmy- nie nośmy głowy wyżej niż s*ramy...nie traktujmy innych ludzi z góry...nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka...A potem szukamy w tych ludziach oparcia a ich nie ma!
Zenek
Zenek 01.08.2018, 06:54
.....................kiedyś była kimś ważnym i niby bogatym a teraz udaję głupią ! Bardzo dobrze, że Banki żą∂ają zwrot długu z odsetkami ! Jak się brało to trzeba było myśleć a nie palić głupa wtedy i dzisiaj !
wicek
wicek 31.07.2018, 16:55
Skóra nie podskakuj spłacaj długi i nie udawaj niewiniątka !!!