Wydanie nr 52/2020, Piątek 21.02.2020
imieniny: pokaż (3 imiona)Eleonora, Piotr, Gumbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

ZMOTORYZOWANI MOGĄ JUŻ KORZYSTAĆ Z PARKINGU NA ZAPLECZU UL. KOŚCIUSZKI

ZMOTORYZOWANI MOGĄ JUŻ KORZYSTAĆ Z PARKINGU NA ZAPLECZU UL. KOŚCIUSZKI fot. 82-200.pl
Od niedawna kierowcy mogą korzystać z nowego parkingu w centrum miasta znajdującego się na zapleczu ul. Kościuszki. Nowy parking wyposażony został w specjalne bramki ze szlabanami, z którego zmotoryzowani mogą korzystać po iszczeniu stosownej opłaty. Za postój na parkingu kierowcy muszą zapłacić złotówkę za pierwszą godzinę parkowania oraz 50 groszy za każde kolejne rozpoczęte trzydzieści minut postoju.

Osoby, które chcą skorzystać z parkingu, przed wjazdem informowani są o ilości wolnych miejsc postojowych, dzięki usytuowanemu wyświetlaczowi zliczającemu ruch pojazdów. Kierujący przed wjazdem na parking powinni pobrać przed szlabanem bilet parkingowy, a następnie przy wyjeździe uiścić opłatę za postój. Obecnie można dokonać tego u pracownika Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, który jest zarządcą parkingu. Niebawem jednak w tym miejscu obowiązywała będzie automatyczna obsługa kierujących dzięki specjalnie zainstalowanemu systemowi poboru opłat.

Uruchomienie parkingu w tym miejscu związane jest z planami władz miasta związanymi z sezonowym zamknięciem ruchu pojazdów na ul. Kościuszki.

Zapraszamy mieszkańców Malborka do udziału w sondzie internetowej, w której pytamy: czy sezonowe ograniczenie ruchu samochodowego na ulicy Kościuszki byłoby atrakcyjne i czy mieszkańcy chcieliby takiego rozwiązania?- mówi Maciej Rusek,  wiceburmistrz Malborka.

SONDĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ
ŹRÓDŁO 82-200.PL
 
 
DZIŚ NA KOŚCIUSZKI PRZEPROWADZIMY WIDEO SONDĘ
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.