Wydanie nr 293/2018, Sobota 20.10.2018
imieniny: pokaż (6 imion)Budzisława, Irena, Wendelin, Apollo, Witalis, Aurora
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Ochrona sądu kazała wyłączyć megafon. XI manifestacja Bogumiły Skóry.

Już po raz jedenasty Bogumiła Skóra manifestowała przed malborskim sądem. Kobieta zaprosiła kolejne osoby, które zarzucają zaniedbania i przekroczenia prawa podczas ich rozpraw. Dzisiejsza demonstracja była wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy ochrona sądu nakazała wyłączyć megafony.

- Używać megafonów można po godzinie 15:00, bo w tej chwili są rozprawy. Kto wydał Pani pozwolenie? - Pytał pracownik firmy ochroniarskiej.

- Demonstracja jest zgłoszona. Pozwolenie wydał burmistrz miasta. W dodatku teren zabezpiecza policja – odpowiedziała organizatorka pikiety.


Po kilku minutowej dyskusji kobieta zgodziła się na wyłączenie sprzętu nagłośniającego, jednak zapowiedziała, że sprawę skonsultuje z prawnikiem. Cała sytuacja została zarejestrowana przez nasze kamery.

 

Bogumiła Skóra oskarża malborską prokuraturę i sąd o stronniczość i liczne zaniedbania. Kobieta czuje się skrzywdzona przez byłego męża i wymiar sprawiedliwości.

Obecnie kobieta ma ponad milion złotych długu w spadku po firmie, w której jak twierdzi była tylko figurantką. Do podpisania dokumentów miała być nakłoniona szantażem emocjonalnym. Zadnim kobiety Temida w Malborku nie jest bezstronna i orzeka zgodnie ze swoimi upodobaniami. Zapis całej manifestacji zamieszczamy poniżej. Zapis wideo przedstawia subiektywną ocenę zdarzeń prezentowanych przez Bogumiłę Skórę i zaproszone przez nią osoby.

 

Nasza redakcja nie ocenia ani nie ingeruje w przedstawianą informację. Każda osoba, która jest związana z tą sprawą i chciała by przedstawić swój punkt widzenia może się zgłosić do naszej redakcji.


 

Robert Bychowski

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 komentarze zostały wyłączone.