Wydanie nr 145/2019, Sobota 25.05.2019
imieniny: pokaż (8 imion)Magdalena, Beda, Leon, Imisława, Grzegorz, Urban, Leona, Wenerand
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ochrona sądu kazała wyłączyć megafon. XI manifestacja Bogumiły Skóry.

Już po raz jedenasty Bogumiła Skóra manifestowała przed malborskim sądem. Kobieta zaprosiła kolejne osoby, które zarzucają zaniedbania i przekroczenia prawa podczas ich rozpraw. Dzisiejsza demonstracja była wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy ochrona sądu nakazała wyłączyć megafony.

- Używać megafonów można po godzinie 15:00, bo w tej chwili są rozprawy. Kto wydał Pani pozwolenie? - Pytał pracownik firmy ochroniarskiej.

- Demonstracja jest zgłoszona. Pozwolenie wydał burmistrz miasta. W dodatku teren zabezpiecza policja – odpowiedziała organizatorka pikiety.


Po kilku minutowej dyskusji kobieta zgodziła się na wyłączenie sprzętu nagłośniającego, jednak zapowiedziała, że sprawę skonsultuje z prawnikiem. Cała sytuacja została zarejestrowana przez nasze kamery.

 

Bogumiła Skóra oskarża malborską prokuraturę i sąd o stronniczość i liczne zaniedbania. Kobieta czuje się skrzywdzona przez byłego męża i wymiar sprawiedliwości.

Obecnie kobieta ma ponad milion złotych długu w spadku po firmie, w której jak twierdzi była tylko figurantką. Do podpisania dokumentów miała być nakłoniona szantażem emocjonalnym. Zadnim kobiety Temida w Malborku nie jest bezstronna i orzeka zgodnie ze swoimi upodobaniami. Zapis całej manifestacji zamieszczamy poniżej. Zapis wideo przedstawia subiektywną ocenę zdarzeń prezentowanych przez Bogumiłę Skórę i zaproszone przez nią osoby.

 

Nasza redakcja nie ocenia ani nie ingeruje w przedstawianą informację. Każda osoba, która jest związana z tą sprawą i chciała by przedstawić swój punkt widzenia może się zgłosić do naszej redakcji.


 

Robert Bychowski

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kszyrztof
Kszyrztof 14.06.2018, 15:25
A nie można poszczuć psami albo czymś oblać niby przez przypadek ? Jak ma być śmiesznie to niech będzie. Niech i postronni ludzie coś z tego cyrku mają. dobrze kumam czy nie ?
Maniek
Maniek 13.06.2018, 20:04
.....................nawet w lesie nie wolno hałasować a co dopiero przed Sądem ! Następnym razem proszę ukarać wstrętne babsko mandatem karnym za zakłócanie porządku publicznego ! Wkur.wiła mnie kolejny raz. Przepraszam.
Sąsiad
Sąsiad 13.06.2018, 18:28
..........................na co to wstrętne babsko liczy ? Proszę spieniężyć ukryty majątek i spłacić dług !
ann
ann 13.06.2018, 23:51 (odpowiedź do Sąsiad)
A skąd pewność, że ona ma ukryty majątek? Tak sobie zgadujesz? Według ciebie wystawiałaby się na widok publiczny i ryzykowała,że ktoś coś odkryje i ją zdemaskuje,gdyby faktycznie coś ukryła? Prawda jest taka,że sądom daleko do bezstronności i niejeden absolutnie uczciwy i niewinny obywatel został uwalony w majestacie prawa. Czasami zostaje tylko nagłośnienie sprawy w formie protestu.
garibaldi
garibaldi 16.06.2018, 13:35 (odpowiedź do ann)
Niejeden?! Pokrzywdzonych przez sądy są tysiące! I faktycznie masz rację, dlatego że sądy nie są bezstronne delikatnie mówiąc a nie z powodu pomyłek. A największe hece odchodzą gdy sędziowie osądzają sędzię obrażając proste zasady logiki albo ostatni znany przykład - sędzia Topyła co zwinął 50 złotych. Sądownictwo polskie może uzdrowić tylko wprowadzenie ław przysięgłych ale o tym w pytaniach wstępnych do referendum w sprawie zmiany Konstytucji ani słowa...