Wydanie nr 260/2019, Wtorek 17.09.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Piasek był najtrudniejszym etapem biegu. Zobacz jak zawodnicy poradzili sobie w Jantarowym Przełaju

Jantar to miejscowość, do której turyści zjeżdżają, poszukując odpoczynku i urokliwych szerokich plaż, niemniej jednak są tam doskonałe warunki do biegania, które organizatorzy z sukcesem wykorzystują.

Mimo nadmorskiego charakteru, tylko start i meta umiejscowione są na piasku, reszta trasy wiedzie przez okoliczne lasy. Organizatorem tego wydarzenia jest Gmina Stegna, natomiast współorganizatorem: The North Event Krzysztof Walczak.

Podczas tegorocznej edycji gościliśmy Fundację Misja Medyczna z Łodzi, która prowadzi akcję "z miłości do aktywności", finansowaną z Narodowego Programu Zdrowia. Uczestnicy imprezy "Jantarowy Przełaj" mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetyka, który dodatkowo obliczał BMI, trenera personalnego, który przeprowadził rozgrzewki przed biegami oraz fizjoterapeuty. Dodatkową atrakcją była możliwość wzięcia udziału w animacjach i aktywnościach fizycznych przygotowanych przez ekspertów Fundacji. 

Dawid Bochon

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.