Wydanie nr 19/2019, Sobota 19.01.2019
imieniny: pokaż (14 imiona)Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta, Matylda, Sara, Wulstan, Adalryk, Alderyk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Kalkulator leasingu, czyli jak samemu dobrać ratę

Kalkulator leasingu, czyli jak samemu dobrać ratę fot. Kalkulator leasingu, czyli jak samemu dobrać ratę
Decydujesz się na leasing, ale wciąż nie wiesz, jakiej wysokości raty wybrać? Kalkulator leasingu pomoże rozwiać twoje wątpliwości. Sprawdź, co oferują produkty finansowe Volkswagen Financial Services, które pomogą ci ustalić wysokości raty leasingowej.

Kalkulator leasingu – czemu służy?

Ostateczna wysokość miesięcznej raty leasingowej jest podstawową informacją dla każdego leasingobiorcy. To od tego kryterium bowiem często zależy, czy posiadany budżet pozwala na zaciągnięcie zobowiązania, czy też nie. Dlatego kalkulator leasingu stanowi bardzo użyteczne rozwiązanie, dzięki któremu można nie tylko poznać wysokość miesięcznej raty, ale także zdefiniować takie warunki leasingu, które będą miały wpływ na jej wysokość.

Kalkulator leasingu wyliczy ratę leasingu za Volkswagena Touarega

Nowy Volkswagen Touareg to najnowszy SUV marki. Jego europejska premiera była dużym wydarzeniem podczas wiosennych targów Motor Show w Poznaniu. W swej podstawowej wersji kosztuje on 256 290 zł brutto. Tymczasem w ramach Leasingu EasyDrive, można go nabyć przy miesięcznej racie wynoszącej zaledwie 1 808 zł netto. Jest to możliwe, jeśli wybierzesz następujące parametry leasingu:

  • okres finansowania wynoszący 4 lata,
  • opłata wstępna w wysokości 30 proc.,
  • roczny limit kilometrów – 20 tys. km.

Inne ustawienia kalkulatora leasingowego

Powyższe wyliczenie to tylko jeden z wielu możliwych wariantów leasingu. Jeśli bowiem, przykładowo, opłata wstępna wynosząca niemal 1/3 wartości auta to za dużo, możesz ograniczyć ją nawet do zera. W takim przypadku, przy pozostawieniu bez zmian pozostałych kryteriów, miesięczna rata leasingowa wzrośnie do 3 264 zł netto.

Skąd tak niskie raty?

Wysokość miesięcznych spłat w Leasingu EasyDrive zdeterminowana jest sposobem ich wyliczania. EasyDrive jest to nowoczesny instrument finansowy, oparty na tzw. finansowaniu z rynkową wartością końcową. Zasada jego działania jest prosta: w trakcie trwania leasingu nie spłacasz całej ceny pierwotnej samochodu, a płacisz jedynie za utratę jego wartości. Taki sposób finansowania bardziej przypomina wynajem auta. Po zakończeniu spłat możesz jednorazowo wpłacić do Volkswagen Financial Services kwotę odpowiadającą niespłaconej części pojazdu. Możesz również oddać go w rozliczeniu i np. wziąć w leasing kolejne auto. W takiej sytuacji, będziesz mógł nieustająco korzystać z nowego auta na gwarancji i cieszyć się komfortem, niezawodnością i bezpieczeństwem.

Kalkulator leasingu, czyli jak samemu dobrać ratę

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.