Wydanie nr 50/2020, Środa 19.02.2020
imieniny: pokaż (2 imiona)Arnold, Konrad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Na podbój Japonii! Wyjazd reprezentacji Malborskiego Klubu Kyokushin Karate do Japonii na 2018 International Karate Friendship & 35th All Japan Weight Categories.

Na podbój Japonii! Wyjazd reprezentacji Malborskiego Klubu Kyokushin Karate do Japonii na 2018 International Karate Friendship & 35th All Japan Weight Categories. fot. Malborski Klub Kyokushin Karate
W zeszłym tygodniu mogliście zapoznać się z sylwetką Miłosza Wolaka, młodego zawodnika Malborskiego Klubu Kyokushin Karate (link do wywiadu: http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/19938,karate-uczy-pokory-w-cztery-oczy-z-miloszem-wolaki). Miłosz wspomniał o tym, że wraz ze swoim przyjacielem z klubu niedługo spełnią swoje marzenie i polecą na zawody do Japonii. Spełnianie tego marzenia zaczyna się dzisiaj, jednak już w poniedziałek zawodnicy zostali pożegnani w swoim klubie.

 

Oto relacja Senseia, Wojciecha Kunickiego:

 

W środę 18.04.2018 senpai : Hubert Philipp i Miłosz Wolak – najbardziej utytułowani zawodnicy z malborskiej sekcji MKKK wylatują z sensei Lesławem Wądołowskim na International Karate Friendship 2018, który odbędzie się w terminie 21-22.04.2018 w Tokio. Są to nieoficjalne Mistrzostwa Świata Kyokushin Karate dlamłodych zawodników, którzy nie ukończyli jeszcze 18 roku życia. Obaj wystartują zarówno w kategorii kata jak i w kumite. Po mistrzostwach cała reprezentacja weźmieudział w obozie w Mitsuminie.

Zarząd Malborskiego Klubu Kyokushin Karate pragnie serdecznie podziękować wszystkim firmom i osobom, które wspomogły klub w organizacji tego wyjazdu. Oficjalni sponsorzy wyjazdu to:  Starostwo Powiatowe w Malborku, Urząd Miasta Malbork,  Bracia Rakowscy S.C. Przemysław Rakowski Arkadiusz Rakowski, MDS GAS,AZURO,  P.P.H.U. FORMAT Jerzyński i Spółka, Rychłowska K. Konefał H. DOMEX P.P. H.U.,  Piotr Wojciechowski , HMM Hurtownia Materiałów Meblowych S.C.i Marcin Szczeblewski.

                                                                                   OSU!!!

Po powrocie zawodników do Polski z pewnością przedstawimy Wam ich relację i przeżycia z pobytu w Kraju Kwitnącej Wiśni. Tymczasem życzymy im jak największych sukcesów sportowych i wspaniałych doświadczeń.

Michał Kruczkowski
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sporty walki


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.