Wydanie nr 84/2019, Poniedziałek 25.03.2019
imieniny: pokaż (6 imion)Mariola, Dyzma, Nikodem, Maria, Lutomysł, Ireneusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku zaprasza na zajęcia Jovaną - wolontariuszką z Serbii

Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku zaprasza na zajęcia Jovaną - wolontariuszką z Serbii fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku/ 82-200.pl
W bibliotece miejskiej ruszyły zapisy na nowe, ciekawe zajęcia z wolontariuszką EVS z Serbii Jovaną Stojanović.

- Kawiarenka językowa – konwersacje w języku angielskim dla osób dorosłych, wymagana znajomość języka na poziomie średniozaawansowanym (ZAPISY DO 30.04)
- Prezentacja o Serbii i Czarnogórze – oferta skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych
- Gry i zabawy w języku angielskim – oferta skierowana do grup przedszkolnych 

 

Jovana o sobie pisze tak: 
 

"Nazywam się Jovana Stojanović i przybyłam do Polski z Belgradu w Serbii. Lubię poznawać nowe kultury, nowych ludzi i ciekawe historie. Zawsze znajduję radość w małych rzeczach, które nas otaczają. Uwielbiam spędzać czas na łonie przyrody z aparatem fotograficznym, uwieczniając niesamowite chwile codzienności. Całe moje życie spędziłam w teatrach i pracy z młodymi ludźmi jako trener, fotograf i reżyser teatralny. Mówię płynnie w języku serbsko-chorwackim i angielskim, znam podstawy języka włoskiego, hiszpańskiego, rumuńskiego i tureckiego, a mój francuski jest gdzieś pośrodku. Teraz uczę się języka polskiego. Jestem ciekawą osobą, lubię kreatywną i zespołową pracę. Lubię pracować z młodzieżą i pomagać im w znalezieniu drogi do wyrażania ich kreatywności i wyobraźni. "

"My name is Jovana Stojanović and I came to Poland from Belgrade, Serbia. I like to meet new cultures, new people and to collect interesting stories. I always find joy in small things that surrounds us and I like to spend time in nature with my camera capturing the amazing moments of everyday life. Whole my life I spent in theatres and in work with young people, as trainer, photographer and theatre director. I speak serbian-croatian and english fluently, and I know basics of italian, spanish, romanian and turkish languages and my french is somewhere in the middle. At the moment I’m learning polish. I’m curious person, I like creative and team work. I enjoy working with young people and I’m trying to help them to find the way to express their creativity and imagination."


Zajęcia będą bezpłatne, szczegółowe informacje w Mediatece w Szkole Łacińskiej nr tel. 55 272 39 21. Zapraszamy!

 

 

 

 

Info i foto : Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku/ 82-200.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.