Wydanie nr 110/2024, Piątek 19.04.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Dzierzgoń: Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sztumie - 08.06.2013

W sobotę na hali sportowej w Dzierzgoniu rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sztumie. W turnieju wzięło udział  7 drużyn z czego pięć reprezentujących służby mundurowe oraz dwie drużyny reprezentujące sponsorów. Puchar trafił do drużyny „Agro Stanówko”, która zajęła I miejsce.

W turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące wydziały i posterunki podległe sztumskiej jednostce. Dwie drużyny również reprezentowali sponsorzy zorganizowanego turnieju. Kilkanaście rozegranych meczy oraz duch walki fair play, pozwoliło na wyłonienie zwycięzcy. Pierwsze miejsce i puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sztumie wywalczył zespół „Agro Stanówko”. Na drugim stopniu podium stanęła drużyna reprezentująca Posterunek Policji w Dzierzgoniu. Natomiast trzecie miejsce zajęli funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego.  Miano najlepszego strzelca przypadło Sławomirowi Erber- reprezentant „Agro Stanówko”. Najlepszym bramkarzem okazał się Marek Wasiewicz. Nagrodę za fair play zdobyła reprezentacja Posterunku Policji w Dzierzgoniu.  Drużynom, które wywalczyły miejsce na podium oraz najlepszym zawodnikom Komendant Powiatowy Policji Sztumie mł.isp. Janusz Staniszewski, który również czynnie wspierał sztumską drużynę policji, wręczył puchar i nagrody.

Opis i zdjęcia: Oficer Prasowy KPP Sztum sierż.sztab. Karolina Gastoł-Zawicka