Wydanie nr 56/2018, Niedziela 25.02.2018
imieniny: pokaż (5 imion)Cezary, Wiktor, Lubart, Antonina, Adam
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Światłowód Superszybki Internet w Malborku

"Zatrudnienie Jolanty Szewczun w RTI naruszało prawo". Sąd oddalił apelację – 14.02.2018

8 lutego sąd okręgowy oddalił apelację Jolanty Szewczun dotyczącą jej zatrudnienie w Regionalnym Towarzystwie Inwestycyjnym w Dzierzgoniu. Była prezes nie wyklucza złożenia wniosku o kasację.

Już w pierwszej instancji sąd oddalił powództwo w całości. Jolanta Szewczun po odwołaniu ze stanowiska wnioskowała o przywrócenie do pracy w RTI oraz odszkodowanie. Po pierwszym wyroku złożyła apelację. 8 lutego sąd drugiej instancji uznał zatrudnienie byłej prezes za bezprawne, gdyż jej mąż piastował w tym czasie funkcje burmistrza.

  • My z wyroku jesteśmy zadowoleni. W związku z orzeczeniem, RTI nie musi przywrócić pani Jolanty Szewczun do pracy oraz wypłacać jej odszkodowania – mówi obecny prezes RTI Leszek Sarnowski.

  • Złożyłam wniosek o pisemne uzasadnienie wyroku. Nie wykluczam złożenia wniosku o kasację – poinformowała nas Jolanta Szewczun.

Szczegóły sprawy z materiale wideo.

 

Robert Bychowski

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
tomek
tomek 16.02.2018, 10:12
A ja i tak widzę prace joli w tej gminie. pomogła mi założyć stowarzyszenie pomogła zdobywać środki. obecna ekipa próbuje zamykać stowarzyszenia zamiast je wspierać.
Miś
Miś 16.02.2018, 15:42
Tomek wymień nazwy tych stowarzyszeń które obecną ekipa próbuje zamykać? daj konkrety a nie podjudzasz mieszkańców
tomek
tomek 19.02.2018, 09:08
Stowarzyszenie seniorów dzierzgońskich np.
ryś
ryś 19.02.2018, 16:05
Tomku zastanów się kto zamyka stowarzyszenia i na czyj wniosek.
Dalej siejesz zamęt , coś słyszałeś , ale do końca nie wiesz gdzie i o co chodziło
Wyborca
Wyborca 16.02.2018, 07:08
Ja powiem tak, osobiście prawdopodobnie nie oddam głosu ani na panią. Domańską ani na panią Szewczun, ponieważ pani Jola jest związana ze środowiskiem SLD, a pani Ela że środowiskiem PO... A ja jestem zwolennikiem PiS
mieszkaniec
mieszkaniec 15.02.2018, 19:48
Minusowanie postów piętnujących chciwość , obłudę, kłamstwo , zaprzaństwo świadczy o tych ludziach . Powiem krótko................... NIGDY WIĘCEJ........ŁAPY PRECZ OD SAMORZĄDU..........!!!!!!!!!!!!!
Obywatel
Obywatel 15.02.2018, 22:55
Te minusowanie wydaje mi się dziwne, ponieważ większość z natury nie pisze komentarzy ani ich nie plusuje ani ich nie minusuje. Więc może ktoś tu stosuje pewne socjotechniki, które mają wpłynąć na opinie publiczną...
AGA
AGA 16.02.2018, 22:12
Faktycznie ktoś tu manipuluje opinia publiczną. Chodzi o to aby zapomnieć jak rządzono kilka kilkanaście nawet lat temu. Wtedy złamano prawo. Nie rozumiem dlaczego próbuje się zamazac rządy państwa Sz. Jeśli Pani J. tak bardzo chciała pomagać miasteczku to mogła to robić pracując w Urzędzie albo Stowarzyszeniu. Po co wyrzuciła panią Grzybowską. Sami odpowiedzmy sobie na to pytanie.
Miro
Miro 15.02.2018, 19:36
Wyroki sądów , dopóki istnieje możliwość dochodzenia swoich praw, nie są ostateczne.Pani Jola ma możliwość i prawo dochodzenia swoich racji. Stanowisko sądu na dzień dzisiejszy niekorzystne dla Pani Joli, w przypadku wystąpienia o kasację może się zmienić. Ale nie to jest ciekawe. Zobaczcie jak sprawy osobiste osób, które są na świeczniku w Dzierzgoniu wzbudzają niezdrowe emocje.Ludzie są żądni krwi, rajcuje ich czyjeś niepowodzenie, ekscytują się wpisami w internecie, najbardziej takimi które obrażają zainteresowanych. Wszystko jest ok jeżeli nie dotyczy mnie. Ludzie w Dzierzgoniu obejrzyjcie się dookoła. Spójrzcie na wasz Dzierzgoń. Z ciekawego, aktywnego , przebojowego, czystego, przodujacego miasteczka zrobiła się zwykła "dziura". Nie zauważaliście i nie zauważacie tego wszystkiego co stworzono w przed 2014 r. Najciemniej jest pod latarnią, a w swoim oku nie zauważycie kłody. Dobrze że jest ta przez wielu` `nielubiana Jola bo na kim skupilibyście swoje frustracje. Byłby marazm, szarość i przyzwyczjenie do bylejakości i ignorancji pąń Eli i Ali.
fixum dyrdum
fixum dyrdum 16.02.2018, 00:50
Sam maczałeś palce w te wszelkie "figury samorządowo-finansowe", poniekąd jesteś winien dopuszczenia do rozpasania tej frakcji. Zabrnęliście za daleko w gonitwie "za kasą" , opamiętanie powinno nastąpić po przegranych wyborach , ale nie , udawanie że wszystko było OK i najlepiej jeszcze zakazać o tym wszystkim mówić.Dajcie już na luz i przestańcie mówić o zemście, nagonce, niezdrowych emocjach. Przypomnijcie sobie słynne listy szkalujące E.D. w ramach kampanii wyborczych 2002, 2006. Karma wraca z podwójną siłą . Nauczcie się przegrywać bo to o wiele większa sztuka niż wygrywanie po trupach.
Aga
Aga 15.02.2018, 17:45
Zastanówcie się również ludzie, dlaczego wielce obiektywny portal dzierzgoń twoje miasto milczy na ten temat ?
Piotr
Piotr 15.02.2018, 18:18
Jak to dlaczego? - naczelnik kanaliku Kaczor vel Rober K. - wisi kupę kasy dla RTI, komornik go ściga od kilkunastu miesięcy - ale nie może go ponoć odnaleźć (ale to już sprawa dla policji i prokuratury). Pewnie myśli (?) że wróci Pani Jolanta i umorzy dług