Wydanie nr 231/2018, Niedziela 19.08.2018
imieniny: pokaż (8 imion)Bolesław, Ludwik, Emilia, Sykstus, Juliusz, Jan, Sebald , Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

"Zatrudnienie Jolanty Szewczun w RTI naruszało prawo". Sąd oddalił apelację – 14.02.2018

8 lutego sąd okręgowy oddalił apelację Jolanty Szewczun dotyczącą jej zatrudnienie w Regionalnym Towarzystwie Inwestycyjnym w Dzierzgoniu. Była prezes nie wyklucza złożenia wniosku o kasację.

Już w pierwszej instancji sąd oddalił powództwo w całości. Jolanta Szewczun po odwołaniu ze stanowiska wnioskowała o przywrócenie do pracy w RTI oraz odszkodowanie. Po pierwszym wyroku złożyła apelację. 8 lutego sąd drugiej instancji uznał zatrudnienie byłej prezes za bezprawne, gdyż jej mąż piastował w tym czasie funkcje burmistrza.

  • My z wyroku jesteśmy zadowoleni. W związku z orzeczeniem, RTI nie musi przywrócić pani Jolanty Szewczun do pracy oraz wypłacać jej odszkodowania – mówi obecny prezes RTI Leszek Sarnowski.

  • Złożyłam wniosek o pisemne uzasadnienie wyroku. Nie wykluczam złożenia wniosku o kasację – poinformowała nas Jolanta Szewczun.

Szczegóły sprawy z materiale wideo.

 

Robert Bychowski

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
xxx
xxx 03.03.2018, 11:59
ciemny lud to kupi i wybaczy błędy przeszłości
t6g
t6g 02.03.2018, 16:26
Przebieramy nóżkami aby się podczepić na wybory?
Ciekawe komu uda się wcisnąć kit.
tomek
tomek 16.02.2018, 10:12
A ja i tak widzę prace joli w tej gminie. pomogła mi założyć stowarzyszenie pomogła zdobywać środki. obecna ekipa próbuje zamykać stowarzyszenia zamiast je wspierać.
Miś
Miś 16.02.2018, 15:42
Tomek wymień nazwy tych stowarzyszeń które obecną ekipa próbuje zamykać? daj konkrety a nie podjudzasz mieszkańców
tomek
tomek 19.02.2018, 09:08
Stowarzyszenie seniorów dzierzgońskich np.
ryś
ryś 19.02.2018, 16:05
Tomku zastanów się kto zamyka stowarzyszenia i na czyj wniosek.
Dalej siejesz zamęt , coś słyszałeś , ale do końca nie wiesz gdzie i o co chodziło
Wyborca
Wyborca 16.02.2018, 07:08
Ja powiem tak, osobiście prawdopodobnie nie oddam głosu ani na panią. Domańską ani na panią Szewczun, ponieważ pani Jola jest związana ze środowiskiem SLD, a pani Ela że środowiskiem PO... A ja jestem zwolennikiem PiS
mieszkaniec
mieszkaniec 15.02.2018, 19:48
Minusowanie postów piętnujących chciwość , obłudę, kłamstwo , zaprzaństwo świadczy o tych ludziach . Powiem krótko................... NIGDY WIĘCEJ........ŁAPY PRECZ OD SAMORZĄDU..........!!!!!!!!!!!!!
Obywatel
Obywatel 15.02.2018, 22:55
Te minusowanie wydaje mi się dziwne, ponieważ większość z natury nie pisze komentarzy ani ich nie plusuje ani ich nie minusuje. Więc może ktoś tu stosuje pewne socjotechniki, które mają wpłynąć na opinie publiczną...
AGA
AGA 16.02.2018, 22:12
Faktycznie ktoś tu manipuluje opinia publiczną. Chodzi o to aby zapomnieć jak rządzono kilka kilkanaście nawet lat temu. Wtedy złamano prawo. Nie rozumiem dlaczego próbuje się zamazac rządy państwa Sz. Jeśli Pani J. tak bardzo chciała pomagać miasteczku to mogła to robić pracując w Urzędzie albo Stowarzyszeniu. Po co wyrzuciła panią Grzybowską. Sami odpowiedzmy sobie na to pytanie.