Wydanie nr 48/2019, Niedziela 17.02.2019
imieniny: pokaż (6 imion)Aleksy, Donat, Zbigniew, Sylwin, Sylwina, Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Zapraszamy na wystawę "Naturalnie z serca" Aliny Dunajskiej w Malborku! - 14.02.2018

Zapraszamy na wystawę fot. 82-200.pl
Malborskie Centrum Kultury i Edukacji Galeria Nova zaprasza na wystawę Anny Dunajskiej "Naturalnie...z serca". Wernisaż odbędzie się w środę 14 lutego o godzinie 17:00. Wystawa czynna będzie do 2 marca (pon.-piąt.: 9:00-15:30, środa: 9:00-19:00)

Alina Dunajska o sobie: 
 

Od urodzenia związana jestem z moim miastem Sztum. Już w dzieciństwie coś przyciągało mnie jak magnez do pustych kartek i ołówka. Z wykształcenia jestem chemikiem. Moja praca zawodowa związana była z chemią ale nie ze sztuką, dlatego często w zaciszu domowym malowałam swoje prace dla własnej przyjemności do tzw. "szuflady". W 2010 r. zostałam członkiem Klubu Plastyków "Paleta" przy SCK w Sztumie obecnie przekształcony w Stowarzyszenie. Od tego czasu zaczęłam poważniej myśleć o rozwijaniu swojej pasji w dziedzinie sztuki. 

Poprzez czynne udziały w cotygodniowych warsztatach plastycznych, samo-kształcenie oraz wyjazdy plenerowe, moje prace zaczęły się zmieniać.

Malują różnymi technikami : olej, akwarela, ołówek, akryl, pastele. Głównym tematem moich prac są kwiaty, krajobrazy, martwa natura, zwierzęta i czasami ludzie. Wciąż poszukuję nowych tematów i nowych technik. Moje prace powstają z potrzeby serca w momencie kiedy poruszy mnie dany temat. 

Brałam udział w wielu wystawach zbiorowych w Elblągu, Dzierzgoniu, Malborku i Sztumie. Moje prace znajdują się w domach prywatnych rodziny, przyjaciół i znajomych w kraju i za granicą.

Wystawa "Naturalnie... z serca" jest moją pierwszą wystawią indywidualną. To obrazy namalowane w ciągu ostatnich kilku lat i na przełomie 2017/2018. 

Zapraszam wszystkich do obejrzenia wystawy. Dzieję się w niej swoimi emocjami, odczuciami. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie.

 

 

 

Info i foto : 82-200.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.