Wydanie nr 349/2017, Piątek 15.12.2017
imieniny: pokaż (5 imion)Cecylia, Walerian, Mścigniew, Wolimir, Drogosława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Policyjna akcja „Dzień odblasków” w Malborku - 06.12.2017

Policyjna akcja „Dzień odblasków” w Malborku - 06.12.2017 fot. KPP Malbork
6 grudnia od godzin porannych w całym kraju trwały działania „Dzień odblasków” będące jednym z elementów projektu „Bezpieczeństwa w ruchu drogowym” Komendy Głównej Policji.

W ramach programu malborscy policjanci ruchu drogowego rozdawali ulotki prewencyjne promujące bezpieczne zachowania kierowców wobec pieszych.

Http://www.AutoDoc.pl

Założeniem akcji było zwrócenie uwagi na niechronionych uczestników ruchu drogowego oraz na poprawę ich bezpieczeństwa, wynikającego m.in. z używania elementów odblaskowych.

6 grudnia od godzin porannych na drogach powiatu malborskiego prowadzona była akcja kontrolno-prewencyjna propagującą bezpieczne zachowania kierowców wobec pieszych pn. „Dzień odblasków”. 

Akcja była elementem projektu „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” Komendy Głównej Policji i dotyczyła poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego wynikającego m.in. z używania elementów odblaskowych. 

Malborscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu zwracali szczególną uwagę na zachowanie kierowców i pieszych na terenie zabudowanym oraz w tych miejscach, gdzie ze względu na brak chodnika czy oświetlenia może dochodzić do zdarzeń drogowych. Mundurowi wręczali kierowcom i pieszym ulotki prewencyjne promujące wszystkie wyżej opisany zasady bezpieczeństwa.

 

 

 

Info i foto : KPP Malbork

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.