Wydanie nr 268/2018, Wtorek 25.09.2018
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Czy jest ci potrzebna wizytówka?

  • Wydanie nr 268/2018
  • 14 listopada 2017, 15:09
  • Czy jest ci potrzebna wizytówka?
Czy jest ci potrzebna wizytówka? fot. Czy jest ci potrzebna wizytówka?
Trendy w promocji wciąż się zmieniają. Od lat coraz większe znaczenie zyskują elektroniczne formy reklamy. Są jednak takie druki, bez których trudno się obejść, a do nich z pewnością zaliczają się wizytówki!

Można mieć elektroniczną wizytówkę w e-mailu, służbowe konta w mediach społecznościowych, ale jest wiele sytuacji, w których niezbędna okazuje się tradycyjna, papierowa wizytówka. Mały druczek zawierający podstawowe informacje, dane twoje i firmy, którą reprezentujesz, będzie świadczył o twoim profesjonalizmie.

 

Najwyższa jakość

Oczywiście, by wizytówka jak najlepiej spełniała swoją rolę, musi być drukiem, który będzie jak najprostszy, a jednocześnie elegancki. Można pokusić się o ciekawe rozwiązania graficzne, które jednak będą na tyle wysmakowane i delikatne, że nie zaburzą przejrzystości wizytówki.

 

Nie mniej ważna jest jakość wydruku, dlatego wybierzmy drukarnię, która korzysta z najnowszych technologii druku. Godne polecenia są drukarnie internetowe, które gwarantują najwyższą jakość, a przy tym są znacznie tańsze od drukarni stacjonarnych. To jednak, jak wizytówka będzie ostatecznie wyglądała zależy też od tego, czy przesłany do druku plik będzie odpowiednio przygotowany. Dlatego dobrze skorzystać z internetowego poradnika (jak np. ten na stronie internetowej www.drukarniaonline.pl), w którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat przygotowania pliku z wizytówkami do druku.

 

Na spotkania, targi i konferencje

W jakich sytuacjach wizytówki przydadzą nam się najbardziej? Przede wszystkim, oczywiście, podczas wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. To wówczas, zazwyczaj na początku oficjalnego spotkania, następuje pomiędzy jego uczestnikami wymiana wizytówek. Dzięki temu od razu wiemy z kim rozmawiamy i jaką ta osoba pełni funkcje w firmie. Zazwyczaj, oczywiście, takie informacje otrzymujemy również ustnie, ale czasem w trakcie spotkania, szczególnie jeśli uczestniczy w nim więcej osób, wizytówka może być dla nas sporym ułatwieniem.

 

Wizytówka jest też bardzo pomocna podczas imprez targowych czy konferencji. Podczas tych wydarzeń zazwyczaj poznajemy wielu ludzi i nawiązujemy nowe kontakty biznesowe, a w takich sytuacjach przyjął się zwyczaj wymiany wizytówek. Podczas imprez targowych, na firmowym stoisku, które odwiedzane będzie przez wiele osób zainteresowanych ofertą naszej firmy, wizytówka będzie też doskonałym sposobem na przekazanie kontaktu do naszej firmy.

 

 

Czy jest ci potrzebna wizytówka?

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.