Wydanie nr 268/2018, Wtorek 25.09.2018
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Zapraszamy na koncert zespołu Rastafajrant w malborskiej Alternatywie! - 01.12.2017

Zapraszamy na koncert zespołu Rastafajrant w malborskiej Alternatywie! - 01.12.2017 fot. Alternatywa/82-200.pl
Grający reggae, rock i ska zespół Rastafajrant z Cieszyna 1 grudnia (piątek) o godz. 20.00 wystąpi w Alternatywie, ul Grunwaldzka 18. To ich pierwszy koncert w Malborku, więc pokażmy, na co nas stać.

Rastafajrant jest to cieszyński projekt powstały z inicjatywy muzyków, którzy współpracują bądź współpracowali m.in. z zespołami: De Press, Dawid Kwiatkowski, Patryk Kumór, Dzioło, David Fly, Black Stars, Bartnicky Band, The Pryzmats, Natasza Ptakova.

Grupa wykonuje autorski materiał oscylujący wokół energicznego reggae, ska i rocka z domieszką elektroniki i nowoczesnych brzmień. Zespół stworzył swój charakterystyczny i rozpoznawalny styl muzyczny, zyskując tym samym wielu fanów. Natomiast teksty to doskonała zabawa słowem, humorem, poezją. Takie utwory, jak m.in.:„Wolność”, „M2” czy „Sen wariata” jeszcze długo po wysłuchaniu wybrzmiewają w głowie.

Muzycy tworzący grupę mają w swoim dorobku kilkaset występów i wieloletnie doświadczenie sceniczne. Zresztą i Rastafajrant ma na swoim koncie ponad 100 koncertów klubowych i plenerowych. Grupa dzieliła do tej pory scenę m. in. z Kazikiem Staszewskim, Perfektem, Cleo, KSU, Farben Lehre, Maleo Reggae Rockers, Anią Rusowicz, LOKA, Scum of Toytown, Mike Love i wieloma innymi. Grupa regularnie zapraszana jest również na koncerty w Republice Czeskiej. 
 

W sieci dostępne są dwa profesjonalne teledyski do piosenek: „M2” oraz „Wolność”. Utwory zespołu można usłyszeć na antenach wielu ogólnopolskich rozgłośni m.in. w Rock Radiu, Polskim Radiu RDC czy Radiu Sygnały. 
 

Informacja o sprzedaży biletów wkrótce. 

 

 

Info i foto : Alternatywa/ 82-200.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.