Wydanie nr 289/2018, Wtorek 16.10.2018
imieniny: pokaż (11 imion)Aurelia, Radzisław, Ambroży, Gerard, Gaweł, Emil, Gerarda, Florentyna, Grzegorz, Dionizy, Jadwiga
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Zapraszamy na koncert zespołów Ceti /Cochise /Abodus w Malborku! Dla fundacji "Odzyskać Radość" - 08.12.2017

Zapraszamy na koncert zespołów Ceti /Cochise /Abodus w Malborku! Dla fundacji fot. Facebook Wydarzenie Ceti /Cochise /Abodus-Koncert dla fundacji
Koncert Charytatywny dla fundacji " Odzyskać Radość ", który odbędzie się 8 grudnia w Clubie Dołek, Plac Słowiański 5 w Malborku od godz.19.00 to pomoc dzieciakom i rewelacyjna impreza w jednym. Dzięki udziałowi tak znakomitych kapel jak Ceti,Cochise i Abodus!! Cena biletu 30 zł i w górę.

Fundacja Odzyskać Radość jest niezależną, polską organizacją pozarządową, non-profit.


Głównym celem Fundacji jest edukacja i rehabilitacja porzuconych dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami oraz całodobowa opieka nad nimi.
 

Wierząc, że każde z dziecko najlepiej rozwija się otoczone ciepłem rodziny, staramy się o dom dla naszych podopiecznych w Polsce i za granicą.


Podstawą naszych działań jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego dziecka, po to aby miało ono szanse na godne życie i pełnie wykorzystanie swojego potencjału.

Zwracamy uwagę władz i społeczeństwa na ogromne problemy, z jakimi borykają się zarówno nasi podopieczni jak i placówki lecznicze w Polsce, które opiekują się nimi na co dzień.

Więcej o Fundacji : https://www.facebook.com/pg/FundacjaOdzyskacRadosc/about/?ref=page_internal

 

 

Info i foto : Facebook Wydarzenie Ceti /Cochise /Abodus-Koncert dla fundacji "Odzyskać Radość"

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.