Wydanie nr 201/2018, Piątek 20.07.2018
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Auta skradzione w Niemczech warte 135 tys. zł odzyskane w Malborku! - 10.10.2017

Auta skradzione w Niemczech warte 135 tys. zł odzyskane w Malborku! - 10.10.2017 fot. KPP Malbork
Policjanci zespołu do walki z przestępczością samochodową w ramach prowadzonych działań na terenie powiatu malborskiego odzyskali dwa skradzione auta marki Audi A4 o łącznej wartości około 135 tys. złotych. Funkcjonariusze ustalili, że auta pochodzą z kradzieży, które miały miejsce w ostatnich dwóch tygodniach na terenie Niemiec. Skradzione pojazdy został zabezpieczone przez kryminalnych na policyjnym parkingu. W dalszym ciągu śledczy wyjaśniają okoliczności tych spraw.

W ubiegłym tygodniu malborscy policjanci zajmujący się na co dzień przestępczością samochodową uzyskali informację, że na jednej z ulic w Malborku może znajdować się auto pochodzące z kradzieży. Funkcjonariusze potwierdzili informację i znaleźli auto.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że samochód marki Audi A4 został skradziony tego samego dnia z terenu Niemiec. 

Warte blisko 70 tysięcy złotych auto policjanci zabezpieczyli na policyjnym parkingu. Również w ubiegłym miesiącu w ramach prowadzonych działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości samochodowej kryminalni odzyskali na terenie Malborka audi A4 skradzione na terenie Niemiec o wartości 65 tysięcy złotych. 

W obu przypadkach policyjny technik zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady kryminalistyczne, które w znacznym stopniu przyczynią się do wyjaśnienia okoliczności tych dwóch kradzieży.

 

 

Info i foto : KPP Malbork

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Konkubina
Konkubina 14.10.2017, 22:53
Uprzejmie donosze.. W Malborku tylko tak to dziala.. Jedni siedza latami, inni lamia prawo i wolni po 48h.. Gdzie w tym prawo i sprawiedliwość.. Dla tych co kabluja taki sam wyrok sie nalezy...
Zuza
Zuza 14.10.2017, 10:14
Dobry Sąsiad wskazał złodzieja.
Student Prawa
Student Prawa 12.10.2017, 09:43
....................a wystarczyło zorganizować zasadzkę i pojmać złodziei ! Profesjonalizm Policji zerowy ! Sprawa ma drugie dno skoro tego nie zrobiono ! Sprawa dla Prokuratury ale nie tej w obecnym składzie ! Dowód, ze potrzebna jest zmiana !
filemon
filemon 14.10.2017, 10:59
zasadzka nie ma sensu kiedy krety grasują