Wydanie nr 109/2024, Czwartek 18.04.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara

Pomezania nie dała szans rezerwom Chojniczanki

W sobotnim meczu IV ligi Pomezania nie dała szans Chojniczance II wygrywając 5:2 (0:0). Był to chyba najlepszy mecz w wykonaniu malborskiej jedenastki w tym roku, nic więc dziwnego, że kibice opuszczali stadion w bardzo dobrych humorach. Wszystkie bramki padły po przerwie, klasycznym hat-trickiem popisał się Piotr Sobieraj (47,69,74), ponadto strzelali: Owsianik (52), Wacławski (90) oraz Ligienza (56) i Jakosz z karnego (64) dla Chojniczanki.
Pomezania: Skopiak - Owsianik, Tryba, Piechota, Kobyliński (78 Maciej Rychlik) - Dryjas, Krawczyk, Marcin Rychlik (46 Polus), Gdela - Sobieraj (84 Kolor), Wróblewski (68 Wacławski).Zapraszamy także do rozmowy pomeczowej - z kapitanem drużyny, Marcinem Rychlikiem. Zapraszamy także do obejrzenia PEŁNEGO ZAPISU 90 MINUT GRY POMEZANII MALBORK !
pełny zapis meczu ! UWAGA PEŁNY ZAPIS ZAWIERA ORGINALNY "SOUNDTRACK" CZYLI  WULGARYZMY, KTÓRE OD CZASU DO CZASU SŁYCHAĆ W TLE...