Wydanie nr 321/2017, Piątek 17.11.2017
imieniny: pokaż (10 imion)Jozafat, Hugo, Karolina, Palmira, Zbysław, Floryn, Zacheusz, Grzegorz, Sulibor, Dionizy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Zapraszamy na Dożynki 2017. Gminne Święto Plonów w Miłoradzu - 16.09.2017

Zapraszamy na Dożynki 2017. Gminne Święto Plonów w Miłoradzu - 16.09.2017 fot. Gmina Miłoradz
Wójt Gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na tegoroczne Gminne Święto Plonów, które odbędzie się w sobotę 16 września br. na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców szereg atrakcji.

Wydarzenie rozpocznie o godz. 14:00 Msza Święta dziękczynna w kościele św. Michała Archanioła w Miłoradzu. Następnie uczestnicy przybędą na teren rekreacyjny przy ul. Szkolnej, gdzie o 15:30 nastąpi ceremoniał dożynkowy oraz uroczyste otwarcie święta plonów. Na uczestników imprezy czekać będzie sołecka strefa kulinarna z lokalnymi specjałami, darmowe dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci oraz mała gastronomia. Dodatkową atrakcją imprezy będzie prezentacja promocyjnej maskotki gminnej. Organizatorzy przygotowali również bogatą część artystyczną.

Http://www.AutoDoc.pl

 

Na scenie będzie można zobaczyć m.in. zespół śpiewaczy „Żuławianki”, Zespół Pieśni i Tańca 22 BLT „Malbork” oraz grupę wokalną Folk. Dla osób, które będą miały ochotę pobawić się w rytm znanych przebojów zagra coverowy zespół Alternatyw V, a także gwiazda wieczoru formacja Megustar. Dożynki zakończy zabawa pod gołym niebem, którą poprowadzi Dj Marmax – informuje Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu.

 

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Poseł na Sejm RP Kazimierz Smoliński, Senator RP Leszek Czarnobaj oraz Starosta Powiatu Malborskiego Mirosław Czapla.

 

Dla osób zainteresowanych udziałem w imprezie uruchomiona zostanie bezpłatna linia autobusowa na terenie gminy Miłoradz, dzięki której mieszkańcy swobodnie będą mogli dotrzeć na wydarzenie oraz bezpiecznie powrócić do domu. Informacje dot. kursów autobusów z poszczególnych sołectw już wkrótce dostępne będą na stronie internetowej www.miloradz.malbork.pl

Dawid Bochon

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ja
Ja 09.09.2017, 10:34
To jedz do lichnow tam jest po staremu
mieszkanka
mieszkanka 04.09.2017, 11:13
Nic ciekawego. A w trakcie pewnie będzie uskuteczniana propaganda władzy jak to jest dobrze i będzie lepiej. Już mi to bokiem wychodzi.