Wydanie nr 323/2017, Niedziela 19.11.2017
imieniny: pokaż (8 imion)Elżbieta, Paweł, Seweryn, Mironiega, Salomea, Kryspin, Małowid, Barbara
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Sztum: Przecięli wstęgę, kończąc pierwszy etap remontu ul. Kochanowskiego – 29.08.2017

Sztum: Przecięli wstęgę, kończąc pierwszy etap remontu ul. Kochanowskiego – 29.08.2017 fot. W. Mocny
W lipcu informowaliśmy o uciążliwych robotach przy przebudowie ul. Kochanowskiego od punktu przy ul. Spokojnej w Sztumie aż za Kępinę i ogrody działkowe. Ok. godz. 12.00 miało dziś miejsce uroczyste przecięcie wstęgi kończące symbolicznie pierwszy etap przebudowy ul. Kochanowskiego.

Starosta sztumski Wojciech Cymerys zapewniał w obecności burmistrza Leszka Tabora i przedstawiciela wojewody pomorskiego, że drugi etap tej inwestycji zostanie wykonany równie sprawnie.

Http://www.AutoDoc.pl

Samorządowcy, także burmistrz Dzierzgonia Elżbieta Domańska wykorzystali obecność Ireneusza Szwedy, doradcy wojewody pomorskiego, by zorientować się jakie są szanse wyremontowania innych odcinków dróg w powiecie sztumskim.

 

Ostatni projekt powiatu odbywał się pod hasłem remontu ulicy Kochanowskiego. Jednak w pierwszym etapie bardziej chodziło o uporanie się z zalewaniem jezdni w stronę miejscowości Kępina i Koślinka.

Mieszkańcy ul. Kochanowskiego w Sztumie w pełni odetchną i będą zadowoleni, dopiero, gdy pod swoimi domami zobaczą estetyczną, równą jezdnię ze ścieżkami rowerowymi.

Na oficjalnym otwarciu nie było Antoniego Fili, jednego z mieszkańców ul Kochanowskiego, który zgłaszał wątpliwości prawne i techniczne, co do poszczególnych projektów i prac remontowych na tym odcinku. 

Wawrzyniec Mocny

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
widz
widz 29.08.2017, 21:14
A Fili nie było, czy oglądał z okna ?
mieszkaniec
mieszkaniec 29.08.2017, 19:46
gdyby mógł to by tam usypia wał przeciwpowodziowy;-D
Sąsiad
Sąsiad 29.08.2017, 19:45
Teraz czas zająć się tym burdelem który od lat panuje za płotem ! Brud, smród i totalny bałagan ! Po prostu brak gospodarza. Może na początek mandacik za niekoszone chwasty od 10 lat ?
Wacek
Wacek 29.08.2017, 19:38
...................jak znam Antoniego to będzie protest ! Podobno kolor asfaltu nie pasuje do koloru ogrodzenia pastwiska Antoniego ?