Wydanie nr 203/2018, Niedziela 22.07.2018
imieniny: pokaż (8 imion)Wawrzyniec, Bolesława, Magdalena, Pankracy, Laurencjusz, Albin, Naczęsława, Benona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Kmiecin, Stare Babki. Dwa wypadki w tym samym czasie, prawdopodobnie ta sama przyczyna - 06.08.2017

Kmiecin, Stare Babki. Dwa wypadki w tym samym czasie, prawdopodobnie ta sama przyczyna - 06.08.2017 fot. Mateusz Grabowski
W niedzielny poranek 6 sierpnia zdarzyły się, w tym samym czasie, dwa niemal identyczne wypadki. Prawdopodobna przyczyna jednego i drugiego to zaśnięcie.

Obydwa zdarzenia miały miejsce na krętej drodze objazdowej, której strome pobocza dają wielu z kierowców klaustrofobiczne wrażenia. Przed godziną 6 rano, gdy koncentracja (szczególnie po całonocnej jeździe) jest na niskim poziomie, a zmęczenie zamyka nam oczy - są to miejsca szczególnie niebezpieczne.W miejscowości Kmiecin niebieskie BMW wpadło do rowu, kierowcy nic się nie stało a miejsce zabezpieczyła PSP i OSP z Nowego Dworu Gdańskiego. Bardziej niebezpiecznie było w Starych Babkach, gdzie kierowca Nissana poturbowany w czasie wypadku, został zabrany przez karetkę pogotowia. W Nissanie wystrzeliły wszystkie poduszki powietrzne. Kierowca nie doznał poważnych obrażeń.

Pamiętajmy, gdy dopada nas zmęczenie za kierownicą, często dotykami dłonią naszej twarzy a droga wydaje się monotonna i nie mieć końca - czasami  szybciej dojedziemy do domu, gdy się zatrzymamy na krótką drzemkę na przydrożnym parkingu.

Aktualizacja: Jak podaje rzecznik nowodworskiej komendy asp. szt. Sebastian Białachowski, kierowca BMW był pijany. Badanie wykazało prawie 2 promile we krwi kierowcy.

Mateusz Grabowski

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.