Wydanie nr 205/2017, Poniedziałek 24.07.2017
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Śmiertelny wypadek na DW 515. Samochód dostawczy uderzył w drzewo. Nie żyje 29-letni pasażer - 20.06.2017

Śmiertelny wypadek na DW 515. Samochód dostawczy uderzył w drzewo. Nie żyje 29-letni pasażer - 20.06.2017 fot. KP PSP Malbork
Dziś po godz. 11-tej na DW 515 doszło do wypadku drogowego . Na odcinku drogi Grzymały – Czerwony Dwór, samochód ciężarowy uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały poszkodowane, jedna z nich zmarła.

Informacji odnośnie wypadku udzieliła nam mł.asp. Karolina Gastoł-Zawicka oficer prasowy KPP Sztum w dniu 20 czerwca br.

Http://www.AutoDoc.pl

 

Informacji odnośnie wypadku udzielił Kpt. Dariusz Treć - Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie.

Wciąż napływają do nas nowe informacje i zdjęcia. Film nadesłany przez Pana Pawła przedstawia start śmigłowca LPR.

Samochód dostawczy uderzył w drzewo. Podróżowały nim dwie osoby. Jedna z nich poniosła śmierć na miejscu - mówi Justyna Sochacka, rzecznik LPR

 

Dawid Bochon

 

 

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
a..
a.. 24.06.2017, 02:38
Może w końcu ta firma pomyśli i przestanie ciągle przeładowywać samochody a kierowcy przestaną się na to godzić....Szkoda że musiało dojść do takiego nieszczęścia.
Współczuję.
Ewelina
Ewelina 23.06.2017, 19:29
Na zawsze zostaniesz w naszych sercach [*] Nigdy Cię nie zapomnę...:( Wyrazy współczucia dla rodziny
....
.... 22.06.2017, 16:02
Najfajniejszy człowiek jakiego znalalam zginął. Nigdy nie zapomnę jego uśmiechu, chwil z nim. Będziemy tęsknić:(
Grand
Grand 22.06.2017, 10:59
Nawet żona ma czas odpalić smartfona i silną psychikę żeby czytać komentarze i dyskutować. Spoko.
xyz
xyz 23.06.2017, 11:38
Tez byś czytał co piszą jakby Ci ktoś zginął tragicznie, to normalny odruch
Żona
Żona 21.06.2017, 06:59
Moje córki straciły kochanego tatę ja straciłam męża a znajdą się tacy debile którym szkoda browarów!! Nikomu nie życzę tego co my czujemy :(:(
A
A 21.06.2017, 21:43
Niech Pani wogole nie czyta komentarzy głupich ludzi. Wyrazy współczucia
Ja
Ja 21.06.2017, 17:05
Wyrazy współczucia dla całej rodziny i dużo sił na nadchodzące dni .. zdąrzyłam poznać Łukasza bardzo sympatyczny zawsze pomocny .. życie jest tak niesprawiedliwe!
Monika
Monika 21.06.2017, 12:19
Współczuje straty
tomek
tomek 21.06.2017, 10:30
to proszę nie siedzieć na portalach i nie czytać debili tylko zająć się dziećmi
uczeń
uczeń 21.06.2017, 10:12
Widać jak cierpisz, skoro masz czas, ochotę i siłę, żeby pisać komentarze w internecie.
Monika
Monika 21.06.2017, 11:56
to jest normalna reakcja że wchodzi sie i czyta o wypadku kogos z członków rodziny, co za ludzie , debilizm sie szerzy
uczeń
uczeń 22.06.2017, 07:50
gdy ktoś z rodziny ginie w wypadku to normalna jest rozpacz i żałoba a nie czytanie komentarzy w internecie; na debilizm to chyba ty chorujesz Monika!
Monika
Monika 18.07.2017, 15:09
Jeśli jestes uczniem to pewnie jestes młody i życie mało Cie nauczyło. Kilka lat temu u nas w rodzinie też zdarzył sie wypadek i również wchodziliśmy i czytaliśmy co piszą po to żeby czegoś więcej się dowiedzieć... czyli ktoś coś widział, ktoś coś słyszał. Rozpacz oczywiście była wielka ale to że wchodziliśmy i czytaliśmy nie oznaczało że było fajnie i był luz bo mielismy czas wejsć na portale tylko wchodzilismy i czytalismy w zupełnie innym sprawie, dlatego też rozumiem tą kobietę i dziwie się jak tak można komuś pojechać,chyba tylko przwdziwi debile tak mogą ....Uczniu !!!!!
Piotr
Piotr 18.07.2017, 15:01
Uczniu - paszoł do książek !!!!!!