Wydanie nr 141/2018, Poniedziałek 21.05.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Tymoteusz, Ryksa, Walenty, Wiktor, Przedsława, Jan, Pudens, Krzysztof, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Wakacje 2017 z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu - 25.06-01.09.2017

Wakacje 2017 z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu - 25.06-01.09.2017 fot. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
W związku z nadchodzącym okresem wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza mieszkańców do udziału w zajęciach tematycznych, warsztatach oraz licznych wycieczkach.

Tegoroczne wakacje w gminie Miłoradz rozpocznie Rodzinny Rajd Rowerowy „Między Wisłą, a Nogatem”. Miłośnicy dwóch kółek będą mieli możliwość odbycia 20- kilometrowej wycieczki krajoznawczej po gminie, poznając jej urokliwe zakątki. Pierwszy i ostatni tydzień wakacji obfitował będzie w ciekawe warsztaty artystyczne, które odbędą się we wszystkich świetlicach wiejskich. Dzieci i młodzież będą miały możliwość stworzenia własnych mydeł, kuli kąpielowych, mas solnych, ciekawych i oryginalnych gadżetów, a także spróbowania swoich sił w przygotowywaniu pysznych potraw, ciast i deserów. W wakacje GOKIS przygotował również bogatą ofertę wyjazdową.

Na chętnych czekają wyjazdy do Ocean Parku we Władysławowie, Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia, Kaszubskiego Parku Miniatur i Gigantów, a także wizyta w największej w Polsce Papugarni oraz rejs pirackim statkiem po Zatoce Gdańskiej. Na zakończenie wakacji najmłodsi odwiedzą także Muzeum Miodu gdzie wezmą udział w interaktywnych warsztatach lepienia świec – mówi Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu.

To jednak nie wszystkie atrakcje jakie czekają na mieszkańców gminy Miłoradz. W wakacyjnym programie znalazły się również darmowe warsztaty muzyczne i teatralne dla dzieci i młodzieży. W ramach akcji „Dźwiękołowy” najmłodsi będą mieli możliwość wcielenia się w producentów muzycznych, dzięki mobilnym studiom nagraniowym, które pojawią się w świetlicach wiejskich w Miłoradzu i Kończewicach. Z kolei na miłośników sceny czekać będą profesjonalne warsztaty dykcji, emisji głosu, mimiki, wystąpień publicznych i improwizacji prowadzone przez doświadczonych aktorów z Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.

Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników aktywności sportowych. W wakacje odbędzie się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Miłoradz, Gminny Turniej Wędkarski, Turniej Piłki Nożnej, V Memoriał im. Damiana Antczaka, Spływy kajakowe Wdą na Kaszubach, a także Kreatywny Turniej Sportowy, który będzie eielementem otwarcia multimedialnej świetlicy wiejskiej wygranej w ramach konkursu społecznego Fundacji TESCO. Codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 12-20 na terenie obiektu sportowego ORLIK odbywać się będzie także szereg gier zespołowych i animacji w ramach projektu „Bank Dziecięcych Uśmiechów”. 

Informacja:
Marcin Szesza
Dyrektor
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

 

Dawid Bochon
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.