Wydanie nr 349/2017, Piątek 15.12.2017
imieniny: pokaż (5 imion)Cecylia, Walerian, Mścigniew, Wolimir, Drogosława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi Sztutowo oraz Nowy Dwór Gdański 21.06.2017

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi Sztutowo oraz Nowy Dwór Gdański 21.06.2017
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi Sztutowo oraz Nowy Dwór Gdański w środę 21 czerwca 2017 r.
Sztutowo
 
godz. 17.00    Zwiedzanie Muzeum Stutthof (ul. Muzealna 6).
 
Nowy Dwór Gdański
 

godz. 18.15    Spotkanie z mieszkańcami (skwer za Żuławskim Ośrodkiem Kultury).

 
 
Piotr Wąsowicz

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
czarna
czarna 22.06.2017, 18:47
Byłam przekonana ,że zaśpiewają Bursztynki o stolicy Żuław o to właśnie chodziło... a tu kicha zespół młodzieżowy ok ale to nie tak miało być!!!...Organizator bo nie wiem,kto był organizatorem???... wizyty -Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Stolicy Żuław nie wywiązał się .Mieszkańcy zgromadzeni -jak chałtura ----.Trzeba było zrobić zastępy jak w harcerstwie...i Prezydent by podszedł do każdego z Was a tak ten wyciąga ręce ten się kreci --to głowa Państwa .Zgromadzeni ludzie nie spisaliście się to żenada i basta......
czarna
czarna 21.06.2017, 13:15
Mam i mamy zaszczyt gościć w naszym miasteczku Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej- Andrzej Duda- odwiedzi dziś Żuławy- miasteczko kochane mało w Polsce znane -ma dobrego gospodarza Burmistrza -Jacek Michalski- widać jak wszystko się zmienia i rozwija. Powodzenia.
czarna
czarna 21.06.2017, 09:28
Dziękuję,za wizytę Panie Prezydencie w moim miasteczku nie mogę osobiście uczestniczyć,ale mam wielką nadzieję,że w końcu tematyczna korupcja w detalu w Nowodworskiej Policji zostanie wyjaśniona : dot to konkretnie:policjanta Aleksandra Łangewczyka, Adama Zaborowskiego--napadli bili i oskarzyli ,Bogusław Kubajek ,Ostrowski -ukrywał i współpracował ze złodziejami -dzikimi lokatorami Renatą i Jackiem Zamrzyckimi Myszewko.6.na szkodę ofiary Teresy Bednarskiej.Myszewko.6..21 lat dochodzę sprawiedliwości.
Marlena
Marlena 20.06.2017, 17:21
Panie prezydencie DZIĘKUJEMY za wizytę. Prosimy o spojrzenie na nasze miasteczko gdzie niestety za pozwoleniem burmistrza Michalskiego powstaje tak wiele SUPERMARKETÓW. Lokalni sklepikarze upadają jeden po drugim. Panie prezydencie błagam niech Pan wstawi się za biednymi sklepikarzami z Żuław ale i całej Polski. Umieramy pod naporem ekspansji marketów.
czarna
czarna 20.06.2017, 13:43
Tak mi przykro że nie ma mnie w Nowym Dworze Gd.Panie Prezydencie -21 Lat ja Teresa Bednarska zam. Myszewko.6,jestem ofiarą tematycznej korupcji w detalu przez Komendę Policji i Urząd Gminy,którzy świadomie wspólnie i w porozumieniu ze sprawcami działają na moją szkodę.Temat : Kradzież prądu przez dzikich lokatorów!!!,Myszewko.6, i sprawa rowu zasypania melioracyjnego RA-41.na działce nr:53, Myszewko.6. 82-100.O tym problemie mieszkanki - podczas Pana wizyty --na skwer---Być może ktoś wspomni? o tym problemie..........Pozdrawiam.