Wydanie nr 144/2018, Czwartek 24.05.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Maria, Wincenty, Milena, Joanna, Zuzanna, Natan, Tomira, Orion, Jan, Cieszysława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi Sztutowo oraz Nowy Dwór Gdański 21.06.2017

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi Sztutowo oraz Nowy Dwór Gdański w środę 21 czerwca 2017 r.
Sztutowo
 
godz. 17.00    Zwiedzanie Muzeum Stutthof (ul. Muzealna 6).
 
Nowy Dwór Gdański
 

godz. 18.15    Spotkanie z mieszkańcami (skwer za Żuławskim Ośrodkiem Kultury).

 
 
Piotr Wąsowicz

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
czarna
czarna 22.06.2017, 18:47
Byłam przekonana ,że zaśpiewają Bursztynki o stolicy Żuław o to właśnie chodziło... a tu kicha zespół młodzieżowy ok ale to nie tak miało być!!!...Organizator bo nie wiem,kto był organizatorem???... wizyty -Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Stolicy Żuław nie wywiązał się .Mieszkańcy zgromadzeni -jak chałtura ----.Trzeba było zrobić zastępy jak w harcerstwie...i Prezydent by podszedł do każdego z Was a tak ten wyciąga ręce ten się kreci --to głowa Państwa .Zgromadzeni ludzie nie spisaliście się to żenada i basta......
czarna
czarna 21.06.2017, 13:15
Mam i mamy zaszczyt gościć w naszym miasteczku Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej- Andrzej Duda- odwiedzi dziś Żuławy- miasteczko kochane mało w Polsce znane -ma dobrego gospodarza Burmistrza -Jacek Michalski- widać jak wszystko się zmienia i rozwija. Powodzenia.
czarna
czarna 21.06.2017, 09:28
Dziękuję,za wizytę Panie Prezydencie w moim miasteczku nie mogę osobiście uczestniczyć,ale mam wielką nadzieję,że w końcu tematyczna korupcja w detalu w Nowodworskiej Policji zostanie wyjaśniona : dot to konkretnie:policjanta Aleksandra Łangewczyka, Adama Zaborowskiego--napadli bili i oskarzyli ,Bogusław Kubajek ,Ostrowski -ukrywał i współpracował ze złodziejami -dzikimi lokatorami Renatą i Jackiem Zamrzyckimi Myszewko.6.na szkodę ofiary Teresy Bednarskiej.Myszewko.6..21 lat dochodzę sprawiedliwości.
Marlena
Marlena 20.06.2017, 17:21
Panie prezydencie DZIĘKUJEMY za wizytę. Prosimy o spojrzenie na nasze miasteczko gdzie niestety za pozwoleniem burmistrza Michalskiego powstaje tak wiele SUPERMARKETÓW. Lokalni sklepikarze upadają jeden po drugim. Panie prezydencie błagam niech Pan wstawi się za biednymi sklepikarzami z Żuław ale i całej Polski. Umieramy pod naporem ekspansji marketów.
czarna
czarna 20.06.2017, 13:43
Tak mi przykro że nie ma mnie w Nowym Dworze Gd.Panie Prezydencie -21 Lat ja Teresa Bednarska zam. Myszewko.6,jestem ofiarą tematycznej korupcji w detalu przez Komendę Policji i Urząd Gminy,którzy świadomie wspólnie i w porozumieniu ze sprawcami działają na moją szkodę.Temat : Kradzież prądu przez dzikich lokatorów!!!,Myszewko.6, i sprawa rowu zasypania melioracyjnego RA-41.na działce nr:53, Myszewko.6. 82-100.O tym problemie mieszkanki - podczas Pana wizyty --na skwer---Być może ktoś wspomni? o tym problemie..........Pozdrawiam.