Wydanie nr 352/2017, Poniedziałek 18.12.2017
imieniny: pokaż (11 imion)Bogusław, Wszemir, Arkadia, Wilibald, Auksencja, Winebald, Winibald, Winibalda, Wunibald, Auksencjusz, Auksenty
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Bartosz Kuhl trenerem przygotowania fizycznego Pomezanii Malbork - 14.06.2017

Bartosz Kuhl trenerem przygotowania fizycznego Pomezanii Malbork - 14.06.2017 fot. Pomezania
W środę dzięki staraniom wiceprezes Pomezanii, Emilii Barkowskiej do sztabu drużyny seniorów dołączył trener personalny Bartosz Kuhl który będzie czuwał nad przygotowaniem fizycznym i siłowym zawodników. Podczas spotkania z Zarządem klubu i podpisania umowy Bartosz Kuhl wyjaśniał dlaczego tak ważne jest przygotowanie zawodników właśnie pod tym względem.

Mówił o tym aby odpowiednio dobierać środki, dążyć do indywidualizacji treningu, aby każdy zawodnik mógł wynieść z niego jak najwięcej. Podkreślił, że ważnym aspektem jest tutaj świadomość samych piłkarzy. Oni muszą wiedzieć po co są takie treningi, dlaczego trzeba pracować nie tylko z piłką i przede wszystkim w jaki sposób uczyni ich to lepszymi piłkarzami. Pierwsze treningi rozpoczną się wraz z przygotowaniami do rundy jesiennej.

Bartosz Kuhl ukończył szkołę trenerów z której wywodzą się trenerzy siłowi klubów ekstraklasy jak choćby Paweł Pęczak w Lechii Gdańsk, ponadto prowadzi rozwijający się klub MMAlbork Team.

Informacja: Pomezania Malbork

Dawid Bochon

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.