Wydanie nr 144/2018, Czwartek 24.05.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Maria, Wincenty, Milena, Joanna, Zuzanna, Natan, Tomira, Orion, Jan, Cieszysława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Retail Park. Tak będzie się nazywało nowe centrum handlowe w Nowym Dworze Gdańskim. Otwarcie w 2018

  • Wydanie nr 144/2018
  • 15 czerwca 2017, 12:23
  • Gmina Nowy Dwór Gdański
  • Wiadomości
  • 11 komentarzy
Retail Park. Tak będzie się nazywało nowe centrum handlowe w Nowym Dworze Gdańskim. Otwarcie w 2018 fot. Gmina Nowy Dwór Gdański
Pozyskaliśmy kolejnego inwestora! 9 milionowa inwestycja pomieści 6 lokali, w których najemcami będą sklepy odzieżowe, RTV-AGD oraz market budowlano-dekoracyjny. Retail Park Nowy Dwór Gdański to nowe miejsce zakupowe na mapie Nowego Dworu Gdańskiego. Idąc z duchem czasu i wyjściu na przeciw potrzebom mieszkańcom MRRE zbuduje Retail Park, który łączyć będzie centrum zakupowe z miejscem spotkań. Atutem inwestycji jest stworzenie ciągu pieszego pomiędzy Skwerem a restauracja Mc Donald`s.

Dwa budynki o łącznej powierzchni GLA  4500 m2, duży parking, pełna infrastruktura drogowa ułatwią dojazd do inwestycji jak również przemieszanie się po całym obiekcie. Dostępne powierzchnie w lokalach od 100 m2 do 500 m2 .

Dokładny kształt powierzchni, wielkość i jej lokalizacja na terenie Retail Parku ustalane będą indywidualnie z każdym najemcą. Lokale wyposażone będą w podstawowe instalacje mediów. Stawka czynszu, okres najmu i inne warunki umów negocjowane będą z każdym najemcą indywidualnie.

 

 

Retail Park. Tak będzie się nazywało nowe centrum handlowe w Nowym Dworze Gdańskim. Otwarcie w 2018

Zobacz wizualizację

Gmina Nowy Dwór Gdański

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Młody klient
Młody klient 17.06.2017, 13:03
....................właściciele małych sklepików traktują klientów jak idiotów ! Mają pretensje, że klienci kupuję ten sam produkt ale tańszy ! Na tym polega mądrość klientów którzy potrafią liczyć !
Eksan234
Eksan234 16.06.2017, 23:40
Tu nie o cenę za wynajem chodzi bo to sprawa drugorzędna. Tu chodzi o to, że przez supermarkety HANDEL UPADNIE nawet gdybyś lokal miał za darmo.
Młody
Młody 17.06.2017, 13:05
.................i bardzo dobrze cwaniakom ! Uczciwi handlowcy dadzą sobie radę !
ja
ja 17.06.2017, 11:12
cały polak zawsze na nie
Eleonora
Eleonora 16.06.2017, 23:25
hahahah nowodworzanie ten nowy supermarket oznacza koniec tego miasta. Myslicie że supermarkety sa dobre bo kupujecie starą kiełbasę o 2 zł taniej i myślicie że jest wspaniale ale nie rozumiecie że supermarkety zabijają lokalny handel. Przecież w NDG nie ma już normalnych sklepów spozywczych bo supermarkety je zniszczyły. Zostało jeszcze kilka ale ledwo zipią. Galerie alkoholi przetrwają i nic poza tym. Ten nowy supermarket to gwóźdź do trumny dla LOKALNEGO HANDELKU. Wiele osób się cieszy bo w markecie może kupić produkty o 2zł ale nowodworzaki nie rozumiecie że KORPORACJE czyli między innymi supermarkety WYSYSAJĄ z miasta wasze pieniądze. Zabierają miejsca pracy w tradycyjnym handlu kupieckim. Jedna osoba w supermarkecie zabiera prace 3 osobom w handlu tradycyjnym bo market to masówka.
Eleonorka
Eleonorka 16.06.2017, 23:19
To będzie nowy supermarket na wzór malej galerii handlowej. Sklepy odzieżowe, obuwnicze, jakaś kawiarnia i restauracja a do tego mały market spożywczy. I ten nowy SUPERMARKET OZNACZA koniec handlu tradycyjnego w mieście. Spożywcze sklepy już dawno padły. Teraz padną ostatnie SKLEPY ODZIEŻOWE i reszta małych sklepików w mieście.
Denis
Denis 16.06.2017, 23:14
Widzisz problem polega na tym że babka przez te lata licytowała się o 1tyś zł a w tym czasie powstało pięć supermarketów w mieście i padną sklepikarze Tobie podobni i ta Pani też padnie a supermarkety beda żyły w najlepsze bo głupi nowodworzak pójdzie po KIEŁBASE do marketu bo dwa zlote tańsza. Ale nowodworzak nie rozumie że markety zabijają lokalny handelek. Mejer wykupił lokale w nowym dworze i też stoją puste bo nie ma komu wynająć bo markety wykańczają mały biznes lokalny. Ale GŁUPI Nowodworzanin się cieszy bo ma KIEŁBASĘ 2zł taniej. Ale czy tedy droga? Czy o to chodzi?