Wydanie nr 141/2018, Poniedziałek 21.05.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Tymoteusz, Ryksa, Walenty, Wiktor, Przedsława, Jan, Pudens, Krzysztof, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody


Koncerty, konkursy i nagrody - Dni Gminy Miłoradz – 27.05.2017

Święto Gminy Miłoradz zorganizowano na wielu płaszczyznach. W tym roku nie zabrakło sportowych zmagań, konkursów z nagrodami, wspólnego świętowania oraz znakomitych koncernów.

W tegorocznym programie wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji m.in. piknik służb mundurowych z okazji 70-lecia OSP Miłoradz, liczne występy dzieci i młodzieży, darmową strefę rekreacji dla najmłodszych, koncerty oraz szereg aktywności sportowych.

W sobotę 27 maja br. na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu odbyła się część artystyczno - rozrywkowa święta gminy. W programie m.in animacje i konkursy dla całych rodzin, darmowe dmuchane zamki i zjeżdżalnie, występy artystyczne dzieci i młodzieży z gminnych placówek oświatowych, a także piknik służb mundurowych, w ramach którego zaplanowano liczne pokazy i prezentacje sprzętu z udziałem poszczególnych formacji. Na scenie wystąpiła muzyczna formacja DEJW oraz gwiazda wieczoru pochodzący z Bukaresztu, popularny wykonawca pop i dance Mario Bischin, który wykonał swoje największe przeboje m.in. „Macarena”, „Loca” czy „Sexi Mama”. Taneczną majówkę zakończyła dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi znany DJ Marmax.

Zapraszamy na relację wideo.

Robert Bychowski

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.