Wydanie nr 174/2018, Sobota 23.06.2018
imieniny: pokaż (6 imion)Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Malbork. Uczniowie z I LO wezmą udział w Finale Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK - 27.05.2017

Malbork. Uczniowie z I LO wezmą udział w Finale Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK - 27.05.2017 fot. I LO w Malborku
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku po raz kolejny z sukcesami uczestniczyli w eliminacjach do wojewódzkiego Finału Mistrzostw Pierwszej Pomocy.

Pierwsza pomoc to sprawa pierwszorzędna, a co więcej, bardzo pomocna w chwilach zagrożenia życia. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że nasza drużyna w składzie: Paweł Braun, Zofia Chmura, Adrian Mechut, Justyna Okrucińska, Przemysław Szałkowski trzeci rok z rzędu zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do wojewódzkiego Finału Mistrzostw Pierwszej Pomocy organizowanych przez Polski Czerwony Krzyż.

27 maja NAJLEPSI z I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku wyruszą do Gdańska, by sprawdzić, czy uda im się powtórzyć świetny, błyskotliwy, fantastyczny wynik z zeszłego roku, kiedy to zdobyli DRUGIE MIEJSCE oraz WYRÓŻNIENIE DLA NAJBARDZIEJ SPEKTAKULARNEJ DRUŻYNY ZAWODÓW!

Nie ulega wątpliwościom, że cała drużyna prezentuje się bardzo spektakularnie, również na co dzień, jednak dochodzi do tego ich wiedza na temat ratownictwa i pierwszej pomocy, czym interesują się od lat.

Trzymajmy więc kciuki za naszą szkołę, a może uda im się w tym roku sięgnąć po mistrzostwo! Niech moc, opanowanie, zimna krew i apteczki będą z nimi!

 

Info: Justyna Okrucińska oraz 82-200.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.