Wydanie nr 174/2018, Sobota 23.06.2018
imieniny: pokaż (6 imion)Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Zapraszamy na Dni Gminy Miłoradz 2017 - 27-28.05.2017

  • Wydanie nr 174/2018
  • 24 maja 2017, 06:53
  • Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
  • KulturaZapowiedzi
Zapraszamy na Dni Gminy Miłoradz 2017 - 27-28.05.2017 fot. GOKiS Miłoradz
Wójt Gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na kolejną edycję święta gminy. W tegorocznym programie wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji m.in. piknik służb mundurowych z okazji 70-lecia OSP Miłoradz, liczne występy dzieci i młodzieży, darmową strefę rekreacji dla najmłodszych, koncerty oraz szereg aktywności sportowych.

W sobotę 27 maja br. na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu odbędzie się część artystyczno - rozrywkowa   święta   gminy. W programie m.in animacje i konkursy dla całych rodzin, darmowe dmuchane zamki i zjeżdżalnie, występy artystyczne dzieci i młodzieży z gminnych placówek oświatowych, a także piknik służb mundurowych, w ramach którego zaplanowano liczne pokazy i prezentacje sprzętu z udziałem poszczególnych formacji – mówi Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu

- Na scenie wystąpi muzyczna  formacja DEJW oraz gwiazda wieczoru pochodzący z Bukaresztu, popularny wykonawca pop i dance Mario Bischin, który wykona swoje największe przeboje m.in. „Macarena”, „Loca” czy „Sexi Mama”. Taneczną majówkę zakończy dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi znany DJ Marmax – dodaje. 

Mieszkańcy gminy będą mieli możliwość skorzystania z uruchomionej przez organizatorów bezpłatnej linii autobusowej, dzięki której bez problemu dotrą na imprezę, a także bezpiecznie powrócą do domu.

Drugi dzień obchodów święta gminy Miłoradz to nie lada gratka dla miłośników aktywnego stylu życia.

W niedzielę 28 maja br. na terenie rekreacyjnym nad jeziorem w Pogorzałej Wsi zaplanowano II Bieg i Marsz Nordic Walking "Fundacji Przystań" pod patronatem Wójta Gminy Miłoradz. 

Uczestnicy imprezy będą mogli w aktywny sposób spędzić niedzielne popołudnie biorąc udział w biegu na dystansie 5 km oraz marszu Nordic Walking na tej samej trasie.

Opłata wpisowa od zawodnika  wynosić będzie symboliczne  20 złotych.

Dochód  z wydarzenia przekazany zostanie na cele statutowe Fundacji Przystań z Pogorzałej Wsi zajmującej się niesieniem pomocy osobom starszym.  

Wydarzenie  zakończy wspólne grillowanie nad jeziorem oraz integracja przy ognisku – informują organizatorzy. 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.