Wydanie nr 169/2018, Poniedziałek 18.06.2018
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Dzierzgoń: Wywieźli do lasu, rozebrali i pobili. Ostatni z podejrzanych już siedzi w areszcie – 20.04.2017

Dzierzgoń: Wywieźli do lasu, rozebrali i pobili. Ostatni z podejrzanych już siedzi w areszcie – 20.04.2017 fot. Archiwum www.TVSztum.pl
20 kwietnia kwidzyński sąd zastosował areszt tymczasowy wobec 38-latka, który podejrzany jest o pozbawienie wolności mieszkańca Dzierzgonia. Odpowiedzialności karnej sprawca nie uniknie dzięki intensywnej pracy operacyjnej policjantów.

Przypomnijmy okoliczności przestępstwa. Doszło do niego we wtorek, 28 marca br., w godzinach wieczornych w Dzierzgoniu. Pokrzywdzony mężczyzna został najpierw zaatakowany, a następnie zaciągnięty do samochodu i wywieziony do lasu. Tam, sprawcy pobili go i zabrali mu wszystkie ubrania, a potem pozostawili i kazali wrócić pieszo do miasta.

 

- W ostatni poniedziałek zatrzymano ostatniego z podejrzanych o pozbawienie wolności mieszkańca Dzierzgonia – informuje mł. asp. Karolina Gastoł – Zawicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. - W tej sprawie mundurowi zatrzymali wcześniej cztery osoby. Ostatni z podejrzanych ukrywał się do minionego poniedziałku. Usłyszał już zarzut pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, pobicia oraz rozboju. Wczoraj sąd zastosował wobec 38-latka tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za przestępstwa, których się dopuścili wszyscy zatrzymani, grozi do 10 lat więzienia.

Wawrzyniec Mocny

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Dzierzgoń
Dzierzgoń 24.04.2017, 15:03
No coś za uszami musiał mieć , ale gdzie stosować coś takiego . Chcieli być straszni. ? No a co do narkotyków, każdy wie że są nie legalne .. więc po co kurna zajmować się tym kurestwem? Teraz mają za swoje, chujem się nie myśli, czy przećpanym łbem tylko rozsądkiem i zdrowym mózgiem
Mieszkaniec
Mieszkaniec 21.04.2017, 12:28
Jestem pewien, że nikt bez powodu takich rzeczy nie robi ! Co zatem ten poszkodowany miał za uszami ? Czyżby jakiś przekręt w rozliczeniach za narkotyki ? Na pewno nie jest czysty ! Warto się temu przyjrzeć ?