Wydanie nr 198/2018, Wtorek 17.07.2018
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku

Lato z Radiem 2017 w Stegnie. Zagrają: Enej, Patrycja Markowska, Golec UOrkiestra - 06.08.2017

Lato z Radiem 2017 w Stegnie. Zagrają: Enej, Patrycja Markowska, Golec UOrkiestra - 06.08.2017 fot. archiwum redakcji zulawyimierzeja24.pl
W sierpniu zapraszamy Państwa na wyjątkową trasę koncertową Lata z Radiem. Jest to już 46 edycja tego wydarzenia. W Stegnie zagrają między innymi: Enej, Patrycja Markowska, Golec UOrkiestra, ale to nie wszystkie niespodzianki jakie czekają na uczestników.

O magiczną atmosferę podczas koncertów zadba najpopularniejszy polski iluzjonista – Maciej Pol, a dużą dawkę humoru zapewnią artyści ze Studia Piosenki Polskiego Radia oraz kwartet wokalno-rozrywkowy – Szafa Gra. 

Nie zabraknie również niespodzianek, nie tylko muzycznych oraz zabaw dla dzieci, które podobnie jak w ubiegłym roku, przygotuje Program 1 i Polskie Radio Dzieciom. Wydarzenia ze sceny i zza kulis obszernie relacjonować będzie na swojej antenie Radiowa Jedynka i Cyfrowe Radio Dzieciom.

Zapraszamy od godziny 16.00 do 23.00 - tereny zielone ul. Jagiełły.

 

„Lato z radiem” 2017 odwiedzi 20 miejscowości w Polsce

Pierwszy Program Polskiego Radia przygotowuje się do 46. edycji trasy koncertowej „Lata z Radiem” tym razem pod hasłem: „JEDYNKA TWÓJ #RADIOPRZYJACIEL”. Jak zwykle w trasę z Jedynką ruszą  największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncerty odbędą się  w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski. 

Trasa rozpocznie się 24 czerwca koncertem w Płońsku, a zakończy 27 sierpnia w Augustowie. Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej. We wszystkie soboty i niedziele wakacji, aż do końca sierpnia, „Lato z Radiem” odwiedzi 20 miejscowości, wśród nich m.in.: Płońsk, Włocławek, Cieszyn, Świeradów Zdrój, Wyszków, Siemiatycze, Wągrowiec, Solec Kujawski, Puck, Krynica Morska, Katowice, Gogolin, Miastko, Stegna, Stalowa Wola, Rabka Zdrój, Piotrków Trybunalski, Łomża, Augustów. We wszystkich miastach trasy będzie można spotkać popularnych dziennikarzy Radiowej Jedynki.

Gwiazdami tegorocznego „Lata z Radiem” będą: Afromental, Andrzej Piaseczny, Arka Noego, Blue Cafe, Cleo, Dawid Kwiatkowski, De Mono, Doda, Enej, Ewa Farna, Feel, Golec uOrkiestra, Halina Mlynkowa, HLA, Hey, IRA, Jary Oddział Zamknięty, Jerzy Grunwald, Kasia Popowska, Kombii, Lady Pank, Magdalena Steczkowska, Maleo Reggae Rockers, Małgorzata Ostrowska, Margaret, Maryla Rodowicz, Mateusz Mijal, Michał Szpak, Papa De, Patrycja Markowska, Pectus, Rafał Brzozowski, Red Lips, Szymon Wydra Carpe Diem, T-Love, Tomasz Kamiński, Urszula, Varius Manx, Viola Brzezińska i Zakopower.

91 rok istnienia Pierwszego Programu Polskiego Radia to nowy rozdział budowania szczerej przyjaźni pomiędzy naszymi słuchaczami w każdym wieku a Zespołem Jedynki. Program Pierwszy także podczas wakacyjnego odpoczynku sprawdza się idealnie jako #Radioprzyjaciel, już teraz na progu wiosny zapraszamy Państwa na wakacyjną podróż do 20 niezwykłych miejsc najpiękniejszego kraju świata – mówi Rafał Porzeziński Dyrektor-Redaktor Naczelny Radiowej Jedynki

O magiczną atmosferę podczas koncertów zadba najpopularniejszy polski iluzjonista – Maciej Pol, a dużą dawkę humoru zapewnią artyści ze Studia Piosenki Polskiego Radia oraz kwartet wokalno-rozrywkowy – Szafa Gra. Nie zabraknie również niespodzianek, nie tylko muzycznych oraz zabaw dla dzieci, które podobnie jak w ubiegłym roku, przygotuje Program 1 i Polskie Radio Dzieciom. Wydarzenia ze sceny i zza kulis obszernie relacjonować będzie na swojej antenie Radiowa Jedynka i Cyfrowe Radio Dzieciom.

 

Video  : Oficjalny kanał Youtube Golec uOrkiestra 

Info : Radiowa Jedynka

Katarzyna De Guzman

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Radiowiec
Radiowiec 07.08.2017, 07:28
.......................polecam obserwować Posłów i Senatorów PIS a szczególnie Sasina, Gowina i uczyć się od nich mataczenia, manipulacji, cwaniactwa, przebiegłości, oszustw, krętactw, traktowania przeciwników jak idiotów i tych wszystkich co prawda złych rzeczy ale pozwalających łatwiej i wygodniej żyć ! Naprawdę się przydaje. A dobre zasady czy zwykła ludzką przyzwoitość zostawcie innym !
Marcin
Marcin 07.08.2017, 13:02
Rozumiem,że elycie z po :)) Ten wzór uczciwości słychać na taśmach od Sowy i przede wszystkim widać w życiu codziennym. Jesteście przegranymi drobnymi cwaniaczkami.
mateusz_grabowski
mateusz_grabowski 06.08.2017, 14:11
o godzinie 16
Paweł
Paweł 31.07.2017, 14:14
Witam, o której godzinie rozpoczyna się impreza?
Ewa
Ewa 06.08.2017, 15:40
Zapraszamy od godziny 16.00 do 23.00 - tereny zielone ul. Jagiełły. Zobacz całość: http://www.tvmalbork…
Enea
Enea 05.04.2017, 08:27
Oby jak najwięcej takich wydarzeń w Stegnie. Ludzie przyjadą na koncert i zobaczą, że w Stegnie jest fajnie. Za rok wrócą z rodziną na wczasy. Tak to działa.