Wydanie nr 142/2018, Wtorek 22.05.2018
imieniny: pokaż (9 imion)Wisława, Emil, Helena, Ryta, Julia, Jan, Krzesisława, Wiesław, Wiesława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Nowy Dwór Gd. Zaproszenie na Dni Otwarte w OPTYLUX - 9/13.01.2017

Zapraszamy na Dni Otwarte 9 -13 stycznia 2017 r., do salonu OPTYLUX w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Morskiej.

- Dni Otwarte 9-13 stycznia 2017  

- 30% rabatu na soczewki progresywne firmy HOYA

- Lekarz okulista

- Bezpłatne badania i fachowe doradztwo.

Już od 15 lat tworzymy grupę pozytywnie nastawionych ludzi, którzy chcą, aby otaczający świat był równie niepowtarzalny, oryginalny i wyjątkowy jak okulary, które możesz u nas dostać. Od początku naszej działalności kierujemy się zasadami wysokiej jakości oraz współpracą z najlepszymi i sprawdzonymi firmami. Na bieżąco wprowadzamy do swojej oferty wzory prosto po premierze na międzynarodowych targach optycznych. Zatrudniamy ludzi z pasją. Mimo wysokich kwalifikacji nasz personel na bieżąco uczestniczy w licznych szkoleniach, ciągle uzupełniamy wiedzę, aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby.

Nazywam się Wojciech Bukwaś, jestem reprezentantem firmy HOYA. Od wielu lat współpracujemy z firmą http://www.optyluxoptyk.pl/ OPTYLUX w Nowym Dworze Gdańskim oraz w wielu inny miastach na terenie całej Polski. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wspólnie organizujemy dni otwarte z soczewkami progresywnymi firmy HOYA, w dniach od 9 do 13 stycznia 2017 roku.

W tych dniach zapewniamy Państwu poradę okulistyczną i fachowe doradztwo w zakresie doboru soczewek progresywnych i opraw okularowych. Soczewki będzie można zakupić z 30% rabatem. W trosce o najwyższą precyzję i jakość pomiarową stworzyliśmy dla Państwa zaawansowany system videocentracji, który pozwala na indywidualny pomiar soczewek progresywnych.

EasyScan umożliwia wykonanie specjalistycznego badania siatkówki bez potrzeby zakrapiania oczu. Wyjątkowa dokładność i wysoka jakość wykonanych skanów dna oka pozwoli na dokładną ocenę kondycji siatkówki.

Rozwijamy dla Państwa technologię, która zapewnia najwyższy komfort i jakość widzenia. Innowacyjne rozwiązania gwarantują naszym klientom najwyższy poziom zadowolenia. Soczewki progresywne zapewniają doskonałe widzenie na każdą odległość. W trosce o Państwa zdrowie, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo korzystamy z technologii, które mają zastosowanie również branży zbrojeniowej. Celem naszym jest ochrona zdrowia naszych klientów.

 

W ofercie szeroki asortyment

Oprawy okularowe

Okulary słoneczne

Soczewki okularowe

Soczewki kontaktowe

Akcesoria

PROMOCJE

Od lat OPTYLUX wspiera nowodworski sport -Żuławską Halową Ligę Piłki Nożnej oraz młodych sportowców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim.

30% rabatu, lekarz okulista, bezpłatne badania, oraz możliwość wykonania specjalistycznego badania siatkówki Easy Scanem.  Zapraszamy na Dni Otwarte w styczniu.

 

Zobacz wideo.

Edyta Kozakiewicz

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.