Wydanie nr 145/2019, Sobota 25.05.2019
imieniny: pokaż (8 imion)Magdalena, Beda, Leon, Imisława, Grzegorz, Urban, Leona, Wenerand
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Radio Tczew nadaje - 21.11.2016

  • Wydanie nr 145/2019
  • 21 listopada 2016, 08:37
  • Barbara Jackiewicz Redaktor Naczelna
  • Wiadomości
Szanowni Państwo, Z ogromną radością spieszę poinformować Państwa, że 21 listopada o godz. 7:00 rozpocznie nadawanie Radio Tczew 100,8 FM. Dzień startu zapowiada się interesująco – nasza Redakcja przygotowała dla mieszkańców Tczewa wiele niespodzianek, a specjalny program będzie nadawany z trzech lokalizacji w naszym mieście.

Nie będę opowiadać historii powstawania radia - to temat na książkę. W kilku słowach jest to zwieńczenie starań i spełnienie marzeń kilku osób. Bez nich Radio Tczew nie miałoby sensu istnienia. Dziękuję Adamowi Przybyłowskiemu, prezesowi lokalnej rodzinnej telewizji kablowej Telkab Sp. z o.o., który uwierzył, że w XXI wieku można pójść pod prąd i postawić na lokalne działanie w biznesie, dziennikarzom Hannie Brzezińskiej i Wojciechowi Stobbie, którzy mimo wszystko ufali, pomagali i dopingowali mnie do działania, dyr. Adamowi Przybyłowskiemu Jr, który wsparł nas umiejętnościami dźwiękowca i technika, a także Słuchaczom nieistniejącego już Radia Fabryka Tczew i przyjaciołom, którzy wiele lat trzymali za nas kciuki.


Radio Tczew 100,8 to:

- stacja lokalna działająca na podstawie decyzji koncesyjnej wydanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji,

- inicjatywa niezależna, która nie należy do żadnej korporacji radiowej,

- dociera do mieszkańców Tczewa i gmin: Tczew, Lichnowy, Miłoradz, Pszczółki, Subkowy i Suchy Dąb, a czasem nawet trochę dalej,

- rozgłośnia, której misją jest lokalna informacja i dobra muzyka.

W naszej ramówce znajdziecie lokalne wiadomości, poznacie sportowe aktualności, sprawdzicie pogodę i korki uliczne w okolicy, wysłuchacie kalendaria, ciekawostki, rozmowy i dyskusje na różne tematy.
Chcemy budować wspólnie ze Słuchaczami i z Państwem małą Ojczyznę w zasięgu naszej stacji. Zachęcam do kontaktu z naszymi dziennikarzami:

Hania Brzezińska: hania@radiotczew.pl

Marta Irzyk: marta@radiotczew.pl

Ola Kęprowska: ola@radiotczew.pl

Wojtek Stobba: wojtek@radiotczew.pl

Piotr Stolc: piotr@radiotczew.pl


Będziemy współpracować także z redaktorami Telewizji Tetka Tczew o zasięgu w Tczewie i Pelplinie. Zapraszamy do współpracy - przesyłania nam informacji ważnych dla mieszkańców, wydarzeń i komunikatów.

Z wyrazami szacunku
 

Barbara Jackiewicz Redaktor Naczelna

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.